ua77ua ** Tavsiye bekliyorum üstadlar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ua77ua tarafından 8 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ua77ua

ua77ua Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    İyi akşamlar, bu spora başlayalı 2 ay oluyor 2 gün gidip 1 gün dinleniyorum. Yaşım 22 boyum 1,75 kilom başladığımda 76ydı şuan 68 kiloya kadar düştüm, zayıf gösteriyorum kıyafetlerle falan ama hala göbek ve yan bölgelerde yağlı bölgeler var. 1 aydır bcaa 6000 kullanıyorum 3 tablet antremandan sonra 3 tablet hemen antreman bitiminden sonra . Son 1 haftadır da protein tozu kullanmaya başladım antremandan hemen sonra 1,5 ölçek. Elimden geldiğince öğle yemekleri hariç (işte ne çıkarsa yemek onu yiyorum mecburen ) hocamın verdiği listeye göre besleniyorum. Daha fazla kilo vermeli miyim yoksa biraz kas kütlesi kazanırsam bu kalan yağlar göze batmaz mı . Forumu çok okudum ama kafam çok karıştı size fotolarla durumumu göstermek ve açıklamak istedim .

2. hasan600

hasan600 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    65 veya 63 kiloya in karın bölgsedindeki yağları ve yanlardaki yağları yakmak için forumda çalışmalar var onlara göz gezdir ve en kısa zamanda toparlamaya başlarsın

3. ua77ua

ua77ua Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkürler yorumun için ama şöyle bi durum var iyice iskelet gibi olmak istemiyorum çünkü kıyafetlerle falan çok zayıf gösteriyorum. Protein ağırlıklı beslenerek kas arttırsam, sonra yağ yakma programı uygulasam böyle bi şansım var mı acaba ? Yeniyim ve forumda çok bilgi kirliliği var çok karıştı kafam .

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Ugur_Fitness

Ugur_Fitness Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    hiç uğraşma bence gerek yok devam cips kola

5. ua77ua

ua77ua Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yav he he.

6. Ugur_Fitness

Ugur_Fitness Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    yaş kaç

7. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    Cips kola ile yağ alır niye böyle birşey dediniz ? Cola olarak zero içebilir ancak.

###################

Tavsiyelerim şu şekilde karbonhidrat destekli beslen hacimli olmak istiyorsan. Mesela ben her sabah yulaf yiyorum. Yaşım 19 kilom 70. Son ölçümde 500 gr yağ vermişim(o kadar da dikkat etmediğim halde) 2 kg kas almışım.

Bence her sabah yulaf ye. Yumurta sivilce çıkartır ayrıca ben 2 adet haşlanmış tam yiyorum size de öneririm ama bunları yaparken hocanıza sorun.. Süzme peynir domates salata da yiyin.
    Ara öğünlerde muz elma çilek meyve yiyin.
    Normal öğünlerde makarna, pilav, bulgur pilavı, ayran, yoğurt, bol bol su için. Ayrıca imkanınız varsa haşlanmış tavuk, et yemenizi öneririm.

Ayrıca ısınma değilde cardio'yu ağırlıkdan sonra yapın. o ara vücut sıcak olduğu için daha fazla cal verirsiniz. Bu arada k.hidrat destekli beslenme ile kaslar gelişir ama tam belli olmaz benim bildiğim bendeki gibi. Kas var taş gibi ama gözükmüyor. definasyon döneminde full cardio ile fazlalıklar atılıyor ve tertemiz vücut çıkıyor diye biliyorum. hocalarım daha iyi bilir yanlışım varsa düzeltin.

8. Atalay0707

Atalay0707 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Aynı dert bende de var ama kime sorsam cardio + BB +düzenli beslenme diyor.. Ayrıca yağ oranı %10-12 seviyesine inmeden karın kasları netleşmez araştırmama göre. Karın kası egzersizlerini ve sıkılaştırma hareketlerini ihmal etmemeye çalışıyorum.

iPhone 5

9. s60doctor

s60doctor Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Kardesim benim boyum da 1.75 kilom 75'lerde. Foruma konu acmistim subat ayinda spora basladim yanlar ve gobek acayip sarkikti, su an 3 aylik sonucta kime oncesi ve sonrasini gostersem sasiriyor. Biraz daha zaman gecsin hatlanmayla birlikte forumda paylasacagim. O yanlari filan kafaya takma hocan guzel program vermis, bende benzerini uyguluyorum vucut sikilastikca o yanlar gidecek. Omuzlari genislet kanatlar ciksin zaten yanlar da kuculdukce vucut sekilenecek. Ben hic kafaya takmadim yanlari eritmeyi, elbette calistim yanlar icin ama oyle cok uzerlerine dusmedim. Sen vazgecme devam et. Her hafta fotograf cek degisimi gordukce motive olacaksin zaten. Ben kime gosterdiysem 3 aylik degisimi, 4-5 arkadasim spora basladi. İnan hacimlenmek cidden zor is. Ama seneye kadar devam edecegim o zaman da protein tozu filan artik. Beslenme cok onemli, bu programa uyuyorsan tamamdir zaten. 6 ay sonra epey degisim olur. Bak 2 ayini vermissin, protein tozu ve aminoasite para vermissin bunca yol katetmissin birakma.
    Benimde yas 23 kilo 75 boy 1.75.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

10. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    sen beslenme be idmanına devam et, ekstra takma kafana o yağları. 1 sene boyunca bu sporu yapıp 5 kilo kas kazansan ve kilon aynı kalsa, kilo vermeden 5 kilo civarı fazlalığı atmışsın demektir. hiç kilo vermeden fitleşirsin yani.

11. ua77ua

ua77ua Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13

Eyv değerli arkadaşım. Kafaya baya takıyordum içimi rahatlattın.

12. ua77ua

ua77ua Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13

Teşekkürler değerli fikirlerin için

Sayfayı Paylaş