Uçuş (flight)

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve mr_dblue tarafından 14 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Uçuş (flight)​

IMDB Puanı:7.7 /10
    Yapım:2012 ABD
    Tür:Aksiyon,Dram
    Süre:138 dakika
    Yönetmen:Robert Zemeckis

[YOUTUBE]MlFMZ5D8FNc[/YOUTUBE]​

Oscar ödüllü Denzel Washington, uçuş esnasında gerçekleşen bir felaketin ardından zorunlu iniş yaparak yolcuların neredeyse tamamının hayatını kurtaran deneyimli pilot Whip Whitaker’ı canlandırıyor. Kazanın ardından Whip, kahraman ilan edilse de kazaya dair daha fazla şey öğrenildikçe bunun kimin hatası olduğuna ve o uçakta neler yaşandığına dair cevapsız sorular belirmeye başlıyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:51 ----------

Danzel Washington hayranlarına.
    Arkadaşlar filmi izledim.Aksiyondan çok dram türünde bir film olduğunu söyleyebilirim.
    Danzel yine oyunculuğuyla ön planda.
    Notum:İzlenebilir.

sthammer, Dexter_Morgan, ChopChop ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    bende sırf Washington için girdim filme fakat öyle aman aman bir Denzel filmi değildi açıkçası beklentimi bayağı yüksek tutmuştum bu yüzden olabilir ama yine de izlenebilitesi yüksek .

Ocensers, ChopChop ve mr_dblue bunu beğendi.
  3. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Danzel'ın filmlerinde kurgu çok yüksek olmasa da oyunculuğuyla filmi izlenebilir hale getirebiliyor.
    Tom Hanks'ten sonra bence oyunculuk anlamında bir numara.Yalnız "durdurulamaz"filmi tam anlamıyla faciaydı.Danzel bile kurtaramadı o filmi.:)

wallcroft9'69 bunu beğendi.
  4. ChopChop

ChopChop Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    filme yarın gitmeyi düşünüyordum.Sizce gitmeli miyim,yoksa başka bir film önerir misiniz?bu arada uçak tarzı filmleri çok severim.

wallcroft9'69 ve mr_dblue bunu beğendi.
  5. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Uçak sahneleri az diyebilirim ancak filmi anlatmadan sana şunu söyleyebilirim.Çok hızlı bir film değil ancak uçağın kontrolden çıktığı sahne bence şu ana kadar benzerleri arasında en iyisiydi.:)Biraz daha açayım:)Daha çok bir adamın sorunlu hayatı anlatılıyor ancak kendi kendinize birtakım hesaplar yapanıza neden olabiliyor.:)

Bence yine Danzel'ın üstün oyunculuğu ve kendi çabasıyla kurtardığı bir film ben danzel hayranı olduğum için filmlerini kaçırmam.:)

Son düzenleme: 14 Aralık 2012
    wallcroft9'69 ve ChopChop bunu beğendi.
  6. brhmcr

brhmcr Guest

Denzel icin listeme aldim.

7. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    mesajı biraz geç gördüm kusuruma bakmayın :) filme gelince gidin ya da gitmeyin diye net bir şey söyleyemem tabiki ama ben gittiğime pişman değilim açıkçası :)

Sayfayı Paylaş