UÇ TURK GENCININ YAPTIGI MİLYON DOLAR BUTCELI OYUN "CRY

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve boxer tarafından 22 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
  2. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
  3. Numberten

Numberten Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Crytek firması daha önce Farcry'ı yaparak isimlerini iyice bi duyurmustu zaten. Gerçekten büyük bir başarı tebrik ediyorum 3 kardeşi,yeni oyunun resimlerine bakarken inş. türkçe seçenegi vardır dedim öylede çıktı çok sevindim orjinalini almayı düşünüyorum.

4. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    Oyunda şu anda türkçe seçeneği yok.ama yerli kardeşlerden cevat yerli oyunu türküyeye daha ucuz fiyata getirme planları olduğunu ve ekstradan türkçe dil paketini ekleyebileceklerini söyledi.Ama malesef bunlar sadece plan.İnşallah gerçekleşir.

5. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl grafikler bunlar böyle :eek: bundan iyisi tamamen gerçek olması

6. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Oyunun orjinali zaten Türkçe , oyun hakkında bir çok kaynaktan bilgi aldım hepsi de orjinalinin Türkçe olduğunu üzerine basarak söylüyo.Türkçe olması ayrı bir heyecan katacaktır heralde öyle düşünüyorum.Ekran kartlarınıda baya zorlayacak birçok kişi bilgisayarını upgrade etmek zorunda kalacak sağlam kaynaklardan aldığım bilgilere göre.

7. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    Oyunun orjinali türkçe değil dostum.ALdığın kaynaklarda bir yanlışlık olabilir. :) Anıl Yerli'nin bizzat röportajda söyledikleri ''İstanbul'da bir ofis açmak istiyoruz. Ancak vergiler ağır olduğu için İstanbul'a bir tekno-kent açılmasını bekliyoruz. Eğer bu da gerçekleşmezse bile CrySis'i Türkiye'ye Türkçe destekli ve ucuz getirmek istiyoruz. Bunun için EA Games ile görüşüyoruz '' demişti.Bu demek oluyor ki eğer Anıl Yerli'nin dediği olursa CrySis Türkiye'ye hem ucuz hem de Türkçe gelicek.Saygılar ,uper (o sitedeki haberde takvim gazetesinden alıntı.Takvim gazetesi işi futbol transferleri gibi abartmış :lol: )

8. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Ne büyük başarı bu böyle. Çok iyi bir haber. Demek Farcry'ı da bu kardeşler yaptı. Haberimiz bile olmadı. Çok gurur duydum helal olsun, vatanlarını unutmamalarıda ayrı bir güzellik. Allah yardımcıları olsun. Helal olsun.

Sayfayı Paylaş