Tyler Durden Vücudu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ahmet Onur tarafından 22 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ahmet Onur

Ahmet Onur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Arkadaşlar Ben Ahmet 14 Yaşıdayım Küçüğüm.. dolayısıyla bundan 10 ay önce 80 kilo idim şuan taekwondo sporuyla ve diyetle 57 kilo oldum ve midem aşırı küçüldü hemen doyuyuorum :) ve boyum 1.68 kilom 57 yağ oranım sanırım 9 bunu %5 %6 ya düşürmek istiyorum. vede bir isteğim var tyler durdenin vücudu
    [​IMG]Bu Vücudu Yapmak istiyorum yağ oranım fazla biraz vericem daha. bu görünüm için ne yapmam gerekiyor.. karnım sert göğüs kasımda var sadece burdaki tyler durden gibi olmak istiyorum lütfen yardım edin. ama öyle ağırlık felan kaldırmam :) squad mekik şınav barfiks bunun gibi ve beslenme programı verebilecek bir arkadaş varmı

Ekli Dosyalar:

2. mayiaskaquestion

mayiaskaquestion Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Bu herifin vücudunu yapmakta fazla bir şey yok sen normal devam et şekil alır zamanla

3. Matsumura

Matsumura Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Tyler durden vücudunu nasıl yaptıysa sen de öyle yap
    Ayrıca tyler durden "vücut geliştirmek için saatlerce salonlara gidip ter dökmek mastürbasyondur, yani kendini yok etmektir" demişti o yüzden anlamışsındır ne dediğimi :)

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş