Twinlab Liquid Amino Ve Whey Protein?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve eneseser tarafından 6 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. eneseser

eneseser Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar Elimde Bu iki suplement varda bu ürünleri combine olacak nasl kullanıcam tecrubeli birisi yardımcı olurmu daha once kullanmıs olan
    en iyi verimi almak için nasıl kullanıcma bunları?

2. eneseser

eneseser Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    cvp verebilirmi bana birisi bu iki suplementi nasıl kullanıcam?

3. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    Likid amino, whey'e göre daha çabuk kana karışır, o yüzden antreman sonrası likid amino, sabah whey protein şeklinde kullanabilirsiniz. Aslında sabah likid amino kullanmanız, sabah saatlerindeki katabolik süreçten etkilenmemeniz için daha doğru olur ancak sabah aç karna likid aminoyu mideniz kaldırmayabilir, o yüzden whey kullanın dedim. İçebilirim diyorsanız sabah ve antreman sonrası likid amino kullanın.

Antreman öncesi ve yatmadan önce de ek besin kullanmak istiyorum diyorsanız antreman öncesi ve yatmadan önce Whey kullanabilirsiniz.

Ancak antreman öncesine kadar doğru beslenirseniz, antreman öncesinde Whey kullanmanıza gerek olacağını sanmıyorum. Aynı şekilde yatmadan önce yağsız süt ve yağsız peynir tüketmeniz yatmadan önce whey tüketmekten daha mantıklı olacaktır.

Son düzenleme: 24 Ocak 2011

Sayfayı Paylaş