Twinlab Creatine Fuel Powder

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve Despo tarafından 12 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

34,0%
  2. Orta Karar

56,0%
  3. Basarisiz

10,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    KREATİN son yıllarda üzerinde en fazla araştırma yapılmış sporcu gıdalarındandır. Sporcularda en önemli konu kasların enerji dolu olmasını sağlamaktır. Bu durum özellikle dayanıklılık gerektiren spor dallarında daha da önemli hale gelmektedir. Bunun nedeni kreatin'in kas performansına olan önemli etkisidir. Yapılan çalışmalar kreatin desteğinin kas fosfo kreatini ve kreatin verimini artırdığını göstermiştir. Buna bağlı olarak kreatin egzersizlerde yorgunluk gelişimini geciktirmektedir.
    Antrenmanlarda ve yarışmalarda gerekli olan enerjiyi sağlar.
    %100 kreatin monohidrat içeriği ile kasları kuvvetlendirir, kas hücrelerinde enerji depolanmasını sağlar. ATP kaynakları boşaldığında, kasların kullanabileceği ek enerjiyi ortaya çıkarır.
    KREATİN sporcularda verimliliği ve sürekliliği artırır. Fiziksel yorgunluk sonrası vücudun yeniden güç kazanmasını hızlandırır.
    Futbolcular, basketbolcular, yüzücüler, vücut sporcuları ve diğer tüm dayanıklılık gerektiren sporlar için idealdir.
    Kullanım Şekli :

En iyi sonuç için, antreman öncesi ve sonrası 1’er çay kaşığı (5 gr) ürünü, soğuk suya veya favori içeceğinize karıştırarak içiniz.

Ekli Dosyalar:

• twinlab.jpg
      twinlab.jpg
      Dosya Boyutu:
      52,7 KB
      Görüntüleme:
      764
    ALPEREN, zigbog ve diez bunu beğendi.
  2. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    bu ürün hakkında kimse yorum yapmamış Despo sanırım sen kullandın biraz kişisel yorumunu alabilirmiyiz?

3. The Answer

The Answer Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
  4. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    bu ürün hardline kgt ile aynı bişelenlere sahip.ama hardline dha iyi bence çnki bu ürünün içerisnde 5gr kreatin 2gr glutamin 200 mg taurin var hardline kgt de ise 5gr kreatin 5gr glutamin 2gr taurin var ve twinlabın 227gr ı 49milyon iken hardline kgt nin 1 kg ı 54milyon.karar sizin.saygılar.:arrow:

5. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Creatin ve l-glutamine ikisi birarada etkilidir, bu üründe ayrıca taurine desteği verilmiş. Performansa etkisi olabilir.

6. murad1

murad1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu doping olmuyor mu?

7. ssmoto

ssmoto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünün içindeki kreatin Creapure mu , yani Degussa firmasının kreatini midir ? Hardline KGT'yle aynı bileşenlere sahip diyorsunuz da hardline kgt'nin içeriğindeki kreatin creapure değil , sanırım uzak doğu kreatini tam emin olmamakla beraber böyle söylüyorum satın almak istediğim yerdeki çalışan bana böyle söyledi .. Ayrıca bu benm biraz kafamı karıştırıyor içinde 5gr kreatin 2 gr glutamin olan bir karışımdan nasıl bir ölçekle kaç gram koyucaz ? Antreman öncesi sonrası 5gr kreatin alımı normal dersek bunu nasıl ayarlıycaz ? Bir de ne derece homojen karışım olmuştur bu hep kafamı karıştırır niyeyse :D

8. stanstolen

stanstolen Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    toz halde yok die biliyorum creatin stack die bişey var kapsül şeklinde oyle kullanmanı tavsiye ederm

9. Basketci

Basketci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    Ben bu ürünü 2 ay kadar kullandım da bi faydasını göremedim gibi geldi
    günde 2 çay kaşığı alıyodum düzenli spor yapmama rağmen bi etki etmedi :confused:

10. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    kanımca tatlı kaşığı olarak alman gerekiyordu...

Sayfayı Paylaş