Twinlab Amino fuel liquid Kullanılır mı? Önerileriniz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve tektabanca_007 tarafından 27 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tektabanca_007

tektabanca_007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    Eskisehir
    Evet arkadaşlar geçen gün idmandan önce 1 kaşık kadar içmiştim arkadaşımın twinlap likitinden. Ağrlık artışı yaptı ilk içmeme rağmen fakat 2 qün boyunca midemi mahvetti biraz ağır qeldi sanırım. İdman sonrası acil takviye için düşünüyorum fakat kararsız kaldım sivilce yapıyor diyen arkadaşlar var. Bu ciddi bir sorun... Etkisinide gördüğüm için çok kararsız kaldım. Kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim yada başka uygun fiyata önerisi olup yardım edebilirseniz çok teşekkür ederim :)

2. builtman

builtman Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    pazarlama iletişimi uzmanı
    Yer:
    Istanbul 216
    Twinlab ile ilgili bu sorulardan önce arama butonunu kullanarak hiç araştırma yaptın mı?
    Benden duymuş olma ama şayet arama yaparsan bir çok başlığa onlarca insanın bu ürünle ilgili yorumlarına rastlayacaksın.
    Mide bulantısını bilemem, bu ürün 1 kaşıkla kimseye de ağırlık artışı yaptırmaz. 1 kaşıkta aldığın topu topu 5 gram amino alıyorsun, keşke 5 gr amino mucizevi bir şekilde dediğini yapsaydı.
    Bir araştırma yap, çok sonuca ulaşacaksın.

3. tektabanca_007

tektabanca_007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    Eskisehir
    Heralde Aramasam burda bu başlığı açmazdım değil mi? Öncelikle siz bu ürünü kulladınız mı kesin yargılar belirtiyorsunuz. Durduk yere sallıcak placebo etkisi belirticek değilim ben size yaşadıklarımı söylüyorum ki idmanlardan önce alınan her aminoda ufak artışlar söz konusudur. Günlerdir yazıyorum gerekli konu başlıkları altında böle cevap yazacağınıza kullanan arkadaşlar gerekli fikir ve önerilerini yapsaydı.

4. penny

penny Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    Ağırlık artışı bana biraz placebo gibi geldi. Aminonun böyle bir etkisi olamaz ilk kullanımda. NO supplement değil nihayetinde bahsettiğin ürün.

Twinlab'in likit aminosunu kullandım. Tadı nefis değil ama toz ve tablete göre kana daha hızlı karışıyor.

Aromalı aminoları tercih ediyorum genelde.

5. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    twinlap ürünlerini kulanan biri olarak kesinlikle öneririm aminosunuda whey inide

6. tektabanca_007

tektabanca_007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    Eskisehir
    Belkide dediğiniz gibi olabilir ama 2 yıldan fazla süredir uğraşıyorum bu sporla bugüne kadar doğal yollardan karşılamaya çalıştım. Kullandığım gün ya fazla içtim bilmiorm 10kglık bir artış sağladı bencte. bu daha önce herhangi bir aminoasit kullanmadığım için olmuş olabilir yada haftasonu düzenli uyuyup pazartesi girdiğim içinde :) olanı söylüyorum sadece. fakat akşamına ve ertesı aksam asırı derecede qaz yapıp midemide mahvetti.Ağır geldi bana biraz sanki... Etkisinden memnun kalmıştım. Kullanan kişilerde sivilcelenme ve benzeri rahatsızlıklar çıkardıysa ona göre kullanmıyacağım. Çünkü sivilce ciddi bir sorun. Bu ürünün dışında amino öneriniz varsa bilmek isterim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:04 ----------

Aradığım sizdiniz sonunda :D Wheyi hakkında ne düşünüyorsunuz acaba? Sadece idman sonunda vücudun toplama süresini kısaltmak için whey mi yoksa liquidinimi tercih etmeliyim? Likitini ne kadar süre kullandınız ve sizde herhangi bir olumsuz etkisi oldumu acaba?

7. penny

penny Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    Bol su tüketmeyi ihmal etme.

Bende hiç bir supplement sivilce vb etki yaratmadı ama herkesin bünyesi farklı neticede.

Dediğim gibi tadı çok iyi değil, onun yerine Scivation Xtend tercih ediyorum. Karpuz aroması gerçekten muhteşem.

Ha bu arada ikisi birbirinin yerine tutmaz, amino olsa da içerikleri farklı.

8. tektabanca_007

tektabanca_007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    Eskisehir

Anlıyorum whey'inden qayet memnunsun anladıqım kadarıyla su an 2 urunu kampanyalı uyqun bir fiyata alacaqım fakat universal animal urunlerı arasında qidip qeliyorum. Universal alırsam sadece tek ürününü alabileceğim twinlabta ise likit ve wheyini birlikte alabilirim. Teşekkür ederim yorumun için thums:

9. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    ben whey ve amino tablet kulanıyorum twinlap ürünü ikiside antreman önce si amino antreman sonrası whey olarak kombine eetiim baya memnunum başarılar

Sayfayı Paylaş