Tuz ve yağ yakımı

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve Knec tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
 1. Knec
  Offline

  Knec Üye

  Katılım:
  7 Ocak 2009
  Mesajlar:
  207
  Beğenileri:
  81
  Ödül Puanları:
  38
  Bu tuz diyette yağ yakarken kesinlikle kesilmeli deniyor.Tuzun yağ yakimina bir etkisi varmi, yoksa sadece su tutmaylamı alakalı.Mesela ben diyet dönemine girdiğim zaman biranda su atıyorum sanırım çünkü suratım ve boynum biranda aşırı derecede inceliyor çöküyor resmen.Bunun sebebi vücuttan fazla su atıldığı anlamınamı geliyor.Geçen senede uzun süreli bir diyet yapmıştım vücudum normal olmasına rağmen hatta hafif yağlı suratım sanki bi deri bi kemik biri gibi olmuştu.diyete tekrar başladım belden 3 cm inceldiğim halde(bel 94 cm) suratım çok inceldi.Bu suratın boynun incelmesinin sebebi nedir aşırı su atılmasımıdır ?
   
 2. salih61
  Offline

  salih61 Üye

  Katılım:
  11 Eylül 2008
  Mesajlar:
  150
  Beğenileri:
  37
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Öğrenci
  Kardiyodan sonra benim de yüzüm inceliyor hemde hemen sonra kardiyoda çok su atıyorum yani atleti sıksan 1 çay bardağı çıkar aşırı şekilde.Kardiyodan çıkmış ben ve yataktan yeni kalkmış ben yüz olarak farklı kişiler nerdeyse :D
   
 3. YSF-JOSEPH
  Offline

  YSF-JOSEPH Üye

  Katılım:
  21 Eylül 2008
  Mesajlar:
  236
  Beğenileri:
  40
  Ödül Puanları:
  38
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Öğrenci
  Yer:
  İstanbul
  1 çay bardağına çok diyorsan benimkisini görmelisin :D
   
 4. supersport
  Offline

  supersport Üye

  Katılım:
  30 Kasım 2007
  Mesajlar:
  446
  Beğenileri:
  234
  Ödül Puanları:
  53
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Tıp
  Knec yağ yakılıop yağ depolarının boşaltılması sırasında vücudun genetik olarak belirlenmiş bir sırası var. ilk sıra erkeklerde bel, kadınlarda ise basen. sonra diğer vücut bölgeleri geliyor. senin yüz bölgen bu sıralamada üst sırada olduğundan diğer bölgelerden önce yağ kaybediyor. bu durum genetik olduğu için fazla birşey yapamazsın.
  yağ yakımıyla tuz arasında bağlantı yoktur. tuzu azaltmanın nedeni suyu atıp kilo kaybını arttırmak istemektir. dandik diyetlerin çoğu bu suyu vücuttan atıp sahte kilo kaybı oluşturmak üzerine kurulmuştur.
   

Sayfayı Paylaş