TRT'nin En Kaslı Muhabiri Işıl Aktan

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve diez tarafından 24 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    ışıl hanım, kişilik olarak gerçekten iyi bir insan ve bilinçli bir sporcu, bazen aşırı sinirlensede laf anlattığında dinlemesede kendi bildiğini okumayı sevsede niyet olarak dürüst ve temiz kalpli bir sporcu,
    son olarak vücut geliştirme federasyonu bilek güreşçilerin eline geçti diye kamuoyu oluşturmakta, haklı veya haksız bilemem...
    fizik olarakta yüz güzelliğini koruyabilen kadınsılığını kaybetmeyen bir sporcu, çok iradeli ve azimli, gerekli destek verilse dünyada rahatlıkla boy gösterecek bir yapısı var
    bence kas kadınlara yakışıyor örneğin

http://katkakyptova.com/

katya isimli bayanın vücudu çok kaslı olmasına rağmen kadınsılığını kaybetmediğinden estetik ve hoş gözüküyor, tabi bu herkesin bakış açısına göre değişir :)

2. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    https://www.youtube.com/user/zuzkalight?feature=results_main

bu hanımefendi bence bayanların bu sporda gelmeleri gereken noktadır.

tabi kişiden kişiye değişmekle birlikte sen bu kadına güzel mi diyorsun ? yada kadınsılığını yitirmemiş mi diyorsun sayın nestor :)

ben o adresi incelediğimde ''yazma yarabbim'' demekten kendimi alamadım :D

Son düzenleme: 20 Temmuz 2012
  3. Fit

Fit Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    40kg ile dambıl bench..bilemedim

4. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    vidyoya ceker koyarsa inanirim :) 20kg dumbell curl neysede 40kg dumbell bench bayanlar icin imkansiz he iki elde 20kg varsa orasi olabilir tabi :)

5. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra
    Oncelikle bu denli degismek kisinin kendi tercihidir, bana laf dusmez ayrica da sporun s'sinin olmadigi bir ulkede bir kadin olarak vucut gelistirmesini takdir ederim. Kaldi ki esinden siddet gordugu icin bosandigini okudum. Dogruysa sizde takdir edersiniz ki, bu olumsuz durum da kendisinin yoneliminde bir motivasyon olmustur. Duygusal motivleri de gozonune almak gerek.

Baska bir konuda, hergun yuzlestigim uzere, Avrupa'da felaket bir imajimiz var. Neredeyse deven var mi diye soracaklar hic tatile gelmeyenler. Tatile gelenlerde cok acayip hikayelerle donebiliyorlar. Kendisini, sadece bizi modern Turkiye'nin bir kadin sporcusu olarak Avrupa'da temsil edecegi icin bile desteklerim.

Fakat kisisel bir notum olacak. Tamamen benim gorusurum. Vucut gelistirip, definasyondan haberi olmayan erkek vg ciler, nasil estetikten uzak goruntu veriyorsa, cok erkeksilesen kadinlar da bana ayni duyguyu veriyor.

Ayrica his olarakta kotu. Burada cok kisa bir sure siyahi ve fransiz bir arkadasim vardi. Kiz spor yapmadigi halde six pack i vardi ve baya atletikti. Teoride guzel olan bu durum, pratikte hic iyi olmuyordu. Kizin karin bolgesine dokunmamaya calisiodum resmen, zaten cokta surmedi :) Ozetle, istisnalar kaideyi bozmaz ama bence biz erkekler kadinlari yumusak, kivrimli ama kilosuz ve six pack siz seviyoruz :)

Akay, DEXONİA, CarpeNoctum ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    sesinde ve yuz hatların da kesinlikle değişim var, kendisi yok desede.. vucut 10 numara, hala bir bayan gıbı ama anabolıga devam ederse(daha once gırmısmı bılmıyorum ama gercekten ses ve yuzunden gırmıs gıbı gorunuyor kendısını pek takip etmedim) daha da degısıklıge urıcaktır ses ve yuz hatlarında..umarım daha devam etmez dıyorum kendısı gercekten cok guzel bir yuze sahip.. vucudu da öyle..

Sayfayı Paylaş