triceps triceps triceps

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve virtual_insanity tarafından 2 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar ben bir kol hastasıyım benim için vücudu gösteren en önemli parça koldur.kolu da gösteren tricepstir triceps calışmalarıma cok önem veriyorum ve daha fazla zaman ayırıyorum ama tricepslerim çok yavaşa gelişiyor bir de çok kısa kalıyorlar tricepsleri şişirmek ve uzatmak için barla yapılabilecek hareketler nelerdir?evde çalışıyorumve bir tek barım var tabi ağırlıklarda yaa aslında acık konusayım demir bi cubuga içi dolu su şişeleri taktım onlarla çalışıyorum çünkü salona gitcek waktim yok yoksa erzurumda salon fiyatları batıya gore acaip düşük ama bana uzak kalıyor neyse :oops:
    yardımlarınızı bekliyorum :cry:

2. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    arkadaşlar benimde programım bu şekilde ama bende yetersiz buluyorum.Sizce ne yapmam gerekiyor
    haftada 3 gün antreman yapıyorum 1 gün omuz+triseps var.Triseps programım bu şekilde
    1-Triceps Pushdowns
    2-Dumbbell French
    3-Triceps Pushdowns(ters tutarak)

3. DÜREFŞAN1987

DÜREFŞAN1987 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    triceps bu linkte

arkadaşlar sorularınızın cevabı bu linkte var hemde baya tricepsi güzelleştiren programlar var bende bu programları özellikle pump forever abinin yazdıgı programı uygulamayı düşünüyorum kolay gelsin saygılar
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=5504

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş