Triceps dips ??

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ali28 tarafından 12 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ali28

Ali28 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler ben triceps dipsi yaparken sanki triceps değilde daha çok göğsümün üst kısmı ve ön omuz çalışıyormuş gibi geliyor. dumbell kickbaks yaptıktan sonra dips çalışıyorum ama kickbaksteki ağrıyı yanmayı hissetmiyorum(8 kilo ile çalışıyorum). Bunun sebebi nedir yoksa çalışıyomu ben mi anlamıyorum ??

2. weger

weger Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Chest dips yapıyor olabilirsin.

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    dips daha çok göğüse vurur arka kol için bench dips yapmak daha iyi tabi imkan varsa üzerine bar plağı koyup yapılan bench dips arka kol için harika bir egzersizdir triceps için dumbbell kickback hareketinden çok dar tutuş bench press ve lying triceps entension ve bench dips daha çok verim kazandırır

4. Ali28

Ali28 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş yaptığım hareket bu zaten (bench dips) ama dediğim gibi sanki göğsün üstüne ve ön omuza vuruyor. Şu dar tutuş bench felanda olmaz çünkü bizim salonda sehpa yok yani boks salonu ondan :D Bir kickback bide dips . Dipste böyle işte :/

Ekli Dosyalar:

• indir.jpg
      indir.jpg
      Dosya Boyutu:
      8,8 KB
      Görüntüleme:
      322
  5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    direk dips yazınca bende normal dips sandım bench dips ayrı normal dips ayrıdır düzgün yaptığından eminmisin hareketin nasıl yapıldığını videolardan dikkatlice seyret birde öyle yap çünkü arka kolu çok iyi çalıştırır

Ali28 bunu beğendi.
  6. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    flex dergisinde de işi iyi bir bilen bir antrenörün yazısını okumuştum, bench dips omuzlara zarar verir yapmayın diyordu, göğüs dipsi gibi yapın, ama daha dar tutun, dik inin, vücut da dik olsun, inebildiğiniz kadar inin, yavaş yavaş yapın, 12 tekrarı buluyorsanız nizami şekilde ağırlık veya zincir takın diyordu. ve en etkili triceps hareketidir diyordu.

Ali28 bunu beğendi.
  7. Ali28

Ali28 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Salon zaten body veya fitness salonu değil bok salonu bar var , plaka var bide dambıl götürdüm ondan ibaret imkan olsa vu huu :D Bilgiler için sğol

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:54 ----------

Pardon ya boks salonu dicektim :D kafa_ hyper_

Sayfayı Paylaş