Triceps Antrenmanı ve Şınav

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve noLose tarafından 21 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. noLose

noLose Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaşım küçükte biraz biceps çalışmıyorum dambıl boyumu küçültür die. Tirceps kaslarını şınavla azda olsa belirginleştirmek istiyorum . Şınav ağır geliyor yarım şınav çekiyorum. Şu dizlerimiz yerde ayaklarımız havada olandan onun için bir program yazarmısınız? Böle 3 haftada sonuç almak istiyorum siz yazın. :D hyper_:Dweightlifter

2. IPMAN

IPMAN Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    bellıkı yasın cok ufak nasıl sınav cektıgını anlıyamadım zaten tam cekemıyormussun en ıyısı hıc baslama yanı 1 sene sınav ceksen bıle bırsey olmaz dedıgın gıbı ayrıca dambıl boy kucultmez..

3. noLose

noLose Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ABİ YANLIŞ ANLAMIŞSIN ŞINAV ÇEKIYORUM KÜSRATLI ÇEKEMIYORUM. YANİ 20 25 TANE DEİL RAHAT 5 TANE ÇEKIYORUM ŞINAV 10 A KADAR ÇEKERKEN ZORLANIYORUM O YUZDEN YARIM ŞINAV DEDİM :D YETERKİ PROGRAM OLSUNDA YAŞIM 15 BU ARADA Bİ YOL GÖSTERİN. DAMBIL VARDA EVDE YAŞIMA UYGUN DEİL 10 KG DAMBIL VAR :D:Dhyper_weightlifter

4. VengeFul

VengeFul Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Bi de 3 haftada sonuç almak istiyormuş siparişin böylesi.

5. Porvext99

Porvext99 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım 5 tane rahat çekebiliyomussun her gün 5 tane çek yavaş yavaş artır ilerde iyiki yapmışım diyeceksin bunların yorumlarına bakma şınav iyidir iyidir mesela bir hafta her gün 5 şına v bidahaki hafta her gün 7-8 şınav gibi falan yada her gun bir sayı artır yani ilerde body yaparken kolaylık sağlar hemde yaşın küçük olduğu için şınavla 3 haftada şekil almak zor eniyisi bi dövüş kulubüne yazıl

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:43 ----------

yaşın 15 diyonda benimkide 15 ama body yapıyorum ara ara bende çok küçük sandım ben 30 şınav çekebiliyorum D:D
    acı yok rocky savaş ne kadar zorsa zafer okadar tatlıdır

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:45 ----------

bide boyunu yazarsan merak ettim

6. noLose

noLose Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boy 1.65 Cm :) Tmm 6 Şınav çekıym günde . 3 set yaaprm 1 hafta devam ederım sabah öle akşam sabah 6 öğlen 7 akşamda 8 çekerim 1 hafta devam ederm öle arttırırım 2.haftada tamam :D bench_O

Sayfayı Paylaş