triceps agrisi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve romeofek91 tarafından 9 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. romeofek91

romeofek91 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Pazartesi tam anlamiyla hard core bi antrenman yaptim o gun hic bi yerim agrimadi ama dun sali tricepslerim cok fena acimaya basladi kafamin arkasina goturemiyorum bile bugun carsamba hala gecmedi biceps sirt var bugun sorun olurmu isinsam felan halledebilirmiyim ? Yoksa bicepsi baska bi gunemi atsam
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Temmuz 2014 ---
    Aksam gidicem biraz buz felan tutcam az sonra cevaplarinizi bekliyorum :)

2. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Ben ne zaman ağır antrenman yapsam banada oluyor 2 gün geçmiyor ağrısı merak etme,normal birşey.
    Eğer göğüs gircem deseydin sıkıntı olurdu.
    Ancak biceps ve sırtın tricepsle uzaktan yakından alakası yok,Antrenmandan önce gerdirme hareketleri yaparak başlarsan bir sıkıntı çekmezsin

3. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    antrenmana başladığın zaman ağrıların dinecektir. tricepslerinin bu kadar ağrımasının sebebi antrenmanını hakkıyla yapmış olmandır. tebrikler

4. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Ayrıca eklemeliyimki göğüs bacak gibi kas gruplarının ağrısı daha fazla sürmektedir dikkat ettiysen

5. romeofek91

romeofek91 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Evet bacak daha çok sürüyo bizim salon 2 katlı alt katta bacak çalışıyorum merdiven var bacak çalıştığım günlerde o merdiveni çıkarken ayaklarım titriyo zar zor çıkıyorum :) acıdan zevk almaya başladım zaten :) teşekkürler yorumlar için ısınmadan girmicem zaten sağolun

Sayfayı Paylaş