Triceps Şınav Antrenmanı [Soru]

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve noLose tarafından 26 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. noLose

noLose Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 6 hafta 100 şınav tekniğini uyguluyorum fakat kollarımd gelişme yok 1.haftayı geride bıraktım. 10-12 tane şınav çekebiliyorum. Sizce böle devammı edeyim. ? Bir Program yazarmsnzn. Şuan Tricepsimde gelişme var. yaş 15 bir yardım .

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    şinavı vucut ağırlığı ile yapıyorsan max. tekrar dene
    ağırlık takarak çalışmak daha iyi sonuç verecektir.

3. brhmcr

brhmcr Guest

SAbir biraz, birinci haftada ne gibi bir gelisim olabilir ki. Ayrica o program biraz meydan okuma, cok da faydali gormuyorum. Dambil seti edinip evde calis en azindan.

4. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    1 haftada ne gelişiminden bahsediyorsun? Birde 10-12 tane şınav ile... Cidden şaka gibisiniz. Vücut geliştirmek bir haftalık bir iş olsa emin ol ortalık şu an vücutçu kaynıyor olurdu. Sokakta bir tane obez ya da cılız göremezdin.

5. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    vüct geliştirmek bebek bakmak gibidir ihmale gelmez aceleye gelmez 1 hatada nasıl bebek büyümüyorsa vücudunda emek zaman ayırdıkça ve zamanla gelişip büyür aynı bir bebek gibi onla ilgilnmezsen oda sana gereken yanıtı vermez hata ilerlediysen geriler.

6. noLose

noLose Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beki ne yapmalıyım . Bir program yazarmısınız. Dumbell alcak param yok. sabah 30 akşam 30 şınav . Mı çekeyim setlerini feln yazıp bana yol gösterirmisinz.

7. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
  8. sthammer

sthammer Guest

askerde ben boş zamanlarda 8-10 kiloluk taşları dambıl olarak kullanıyordum, mp5 tabancamla twist yapıyodum nöbetlerde...

9. BeqirJordan

BeqirJordan Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Forumda cevaplanmamış home workout adlı konum var biraz aşağılarda çok değil. O programla inanılmaz sonuçlar aldım 4 ay gibi bir sürede tabi dinlenme ve beslenmeye 10 numara dikkat ettim. Sırtıma 20kg alıp çekiyorum şınavı mesela. Ama sen yenisin kardeşim şuanlık ağırlığa gerek yok. Sen o yazımı bir oku

Sayfayı Paylaş