Tribulus ve Gh seçimi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ex4a tarafından 24 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar,

Yaşım 25 boy 1.87 kilo 81. Spora başlayalı 13 ay kadar oldu ama 2 ay kadar ara verdim yani 11 aydır antreman yapıyorum. Başladığımda kilom 62 :) idi . Şu an whey,kreatin ve karbonhidrat yaninda balık yagı multivitamin alıyorum tabi bunları abartmiyorum yani günlük 1 ölçek whey 5 gr creatin ve antreman günleri 150-200 gr olmayan günler 100-150 gr karbo destegi ya da beslenmeye göre hiç karbo destegi almiyorum. Beslenmem düzenli .

Mart 15 ten sonra yeni bir kombinasyon yapacagım ama kafama takılan bu kombinasyona gh mı yoksa tribulus mu eklemem gerektiği hanigisini almam daha etkili olacaktır? Amacım karın bölgemde az da olsa yağlanma oldu onu atıp biraz daha büyümek . Amix diye yeni bir marka gelmiş seçimim sanırım ondan yana olcak ya da sizin tavsiyelerinize göre.. Şunu da belirtiyim gece 5-6 gibi uyandığımda tekrar uyumam zor oluyor, bir de midede gastrit var böyle olunca da tabi sabaha mide bulantısı ile başlayabiliyorum bu da beslenmemi etkiliyor. uyku kalitesini de zma artirir diye biliyorum. Sizce buna göre secimim Amix tribu-zma mı yoksa gh mi olmalı? (İçerikleri de ekledim ordan kontrol edebilirsiniz.)

Bu arada mart 15 sonrası kombinasyonum:

Syntrax whey (aldım)
    Prolab nlarge2 (aldım)
    Gaspari bcaa
    Gaspari glutamine
    Musclepharm creatine
    Multivitamin ve balık yağı
    Amix tribu-zma ya da gh

ilk 2si haric gerisini almadım..

Ekli Dosyalar:

2. sqols

sqols Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Doha
    urunlerinin iceriklerine baktim GH denen urunde 3 adet amino asit var. http://www.besinler.net/nutrdetails.aspx?NDB_Num=50298 su linke bakarsan 100 gram pismis tavukta bu aminoasitlerin bu miktarlarda bulundugunu gorebilirsin. B6 zaten yedigimiz herseyde var, urun icerigindeki 5mg i hergun toplayamayabiliriz ama zaten etikette yazili, 5mg gunluk ihtiycain yuzde250 si yapiyor. Diger urundeki Cinko, magnezyum, potasyum gibi minerallerde yumurta da, muzda bulunmakta. Duzgun besleniyorsan bu urunler bence tamamen bir pazarlama hilesi. Bir tek Tribulus Terrestilis nedir onu anlamadim. Testesteronu ne kadar artirir bilemem

Ayrica bunlar tamamen benim yorumlarim, urunleri kullanmadim.

mehmetanil bunu beğendi.
  3. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL

Tribulus Terrestris

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/tribulus-terrestris-extract-t11163.html

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/tribulus-terrestris-nedir-t20273.html

Detaylı bilgi alınabilir. Ayrıca bu bitkinin testo arttırıcı özelliği vardır. Direk kapsül halinde kullanıyorum faydasını gördüm.

Sayfayı Paylaş