tras olurken benimi kestim

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve simitci88 tarafından 13 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    ayni konudan var ama cevaplar benim icin yeterli degil az once tras dudagimin altindaki kucuk kahverengi beni biraz kestim kanadi ve acidi cok korktum direk batikon vardi evde pamuga dokup bastim kan biraz durdu soguk suyla yikadim tekrar az bisey kanadi simdi kurumasini bekliyorum annem babam bisey olmaz tedirgin olma ama bidaha dikkatli ol diyolar ama internettede kanser vs gibi seyler okudum hergunde yuzmeye gidiyorum acik havada gunes isinlarininda etkisi olurmu bi akil verseniz? ev sehir merkezinden hafif uzak oldugu icin doktora gitmem cokta kolay degil

2. brhmcr

brhmcr Guest

Endişelenecek birşey olduğunu sanmıyorum, pansumana devam et. Yüzmeyi ertele bir kaç gün. ZAten genel anlamda benlerin güneş ışığından korunmaları gerekir bilgin olsun.

3. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Ne alaka ya kanserle.kanserin o kadar belirtisi var ki böyle işlere kafa yoracaksan isin var. Her başı agrıyan kanser süphesine düşerdi.senin benini kesiyosun kanadı diyorsun haliyle kanayacak.bir ara omzumda sivilce tarzı birsey vardı kücükçe .kanattım öyle kan aktı ki omuzumdaki sivilceden ön kola kadar inanamadım.
    Ozet geçiyid dert yapma

simitci88 bunu beğendi.
  4. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    cok korkmusutm ama rahatladim sagolun ne biliyim internette neye basam bi hastalik cikiyor ozaman zaten araya haftasonu giriyo pazarteside gitmem 3 gun dinleniym

5. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    displast benler kanser riski taşır. displast bende normal siyah/kahverengi noktadan ziyade biraz daha etli olur. bence korkacak birşey yok. enfeksiyon kapmamasına dikkat et yeter. çünkü dudak etrafı hassastır.

simitci88 bunu beğendi.
  6. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    et beni degil ama dumduzde degil hafif cikintitli ama cok hafif bisey olmaz insallah :d tam rahatlamistim sen kanser riski tasir vb demissin :d olmadi :D

Sayfayı Paylaş