Trapez ve Protein Tozu Hakkında Soru..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Violinfeo tarafından 16 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Violinfeo

Violinfeo Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle özellikle bu hareketi çok önemli buluyorum çünkü dış görünüşü büyük bir büyüklükte etkiliyor ve hacimli göstermeyi sağladığını düşünüyorum ve Arkadaşlar sorularımı sıralayayım..

1.85 ve 75 kiloyum.. 7 aydır salon sporu yapıyorum..

1=Arkadaşlar benim sol trapezim sağ trapezden daha hacimli yani orantısız fakat sağ kanatımda sol kanatımdan biraz daha büyük bu normal mi ?

2=Trapez çalışması omuz çalışması olduğu zaman mı çalışılınır yoksa sırt çalışması olduğu zaman mı yani hangisinin içine giriyor?

3=Trapez çalışmasını dumbell'lar ile mi çalışmalıyım yoksa düz bar'a ağırlı takarak mı çalışmalıyım.

4=Salonda bir kaç farklı çalışmalar gördüm size sormak istedim.Bu ağırlıkları elimize aldıktan sonra omuzları sırasıyla ''önden yukarıya sonra geri ve aşağı'' şeklinde mi yoksa ''arkadan yukarıya sonra öne itip aşağı şeklinde mi '' yoksa sadece yukarı aşağı şeklinde mi ?

5=Arkadaşlar ben 7 aydır hiç protein tozu falan kullanmadım salondan bir kaç bodyci benim artık protein tozuna başlamam gerektiğini vücudunun normal beslenme ile yeteri kadar ilerlediğini ve daha ilerlemesi için protein tozu kullanmalısın dediler.Hangi protein tozunu almam gerekir bana yardımcı olabilirmisiniz özellikle All Star ve aşağısı olabilir Weidere gücüm yetmez :D ...

Şimdiden teşekkür ederim cevapladığınız için..

2. Violinfeo

Violinfeo Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Güncel - Güncel - Up - Up

3. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları: