Transformasyonuma Sponsor Arıyorum

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve BitterSweet tarafından 3 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. BitterSweet

BitterSweet Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, yıllar önce yine size danışmıştım. Geçen zaman içinde bendeniz kilomu korumayı başardım hatta koruyamayıp bi kısmını verdim:) düzenli olarak spor da yapmadığım için ıslanmış çamaşır gibi sarkmaktayım. ilk resimdeki hale gelirim diye ödüm kopuyor. ikincisine de anca bakıp bakıp iç geçiriyorum.
    Farkındayım bu iş öyle haftasonları çıkıp koşmakla çözülecek gibi değil. söyleyin bana: ben hangi hareketleri yapıp şu ütopik hedefe yaklaşabilirim? siz isimlerini yazın hareketlerin, mantık bu-bunları yap, deyin ben nasıl yapıldığını aratıp bulayım.
    Tatil durumum hiç olmadığı için yine evde çalışmak zorundayım ama acımayın yorun gerekirse canım çıksın çalışırken. ben hazırım yeter ki "güldürme bizi bu değişim imkansız" de-me-yin. lütfen..

Son düzenleme: 3 Eylül 2011
    Azi bunu beğendi.
  2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    latin kalçası yapmak isitoyrsunuz sanırım ama zor biraz da genetiğinizle ilgili cardiosuz calısma ile zor görünüyor bunun için sıkı bir diyet eğer mekik yada buna benzer invertaller ile sekıllendırmeye kalkarsan belınde cok aza nazaran bir incelme olur protein desetekli gıdlara yönelmen gerek karbondikrat alımını ortalaman yaglı ve fastfoffddan uzak kalmak ayrıca günülk içtin su saysısını artırmak gece yatarken yemek yememmek yada yemek yedıkten 2 saat sonra yatmak sabah kahvaltıyı elma ve muzla yapmak öğlen de abur cuburdan uzak kalmak ve ekmeksiz yada kepek ekmeğiyle yemekler yemek yemeklerde yağ oranı yuksek olmucak hamur işinden uzak kalmak öğle yemeğinde corba yada kalorisi düşük olan lahana yeşil fasulya burokoli ıspnak türü yeşil sebzelere yönelmek aksamda salata yemek kosamıyorsan maddi dururmun varsa kosu bandı al derdim evde aksam twist yapabilirsiniz kosu bandısz bisikletsiz zayıflamak anca diyetle olur dısarı cıkarken otobüsle veyatta arabanızla gitmeyın yuymeyı tercih edin asansore bşnmeyın merdivenleri yururyun

Son düzenleme: 18 Ekim 2011
    BitterSweet bunu beğendi.
  3. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0

başlıkla konu içeriği arasında bi bağlam kuramıyan bir tek benmiyim

+ olarak ilk resmi buraya neye güvenerek koydunuz çok merak ediyorum
    söylencek çok şey var ama neyse...

4. BitterSweet

BitterSweet Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Yanlış anladınız sanırım, iki resmide internetten bulup koydum biri benzer biri hedef olarak algılanır diye düşündüm. bana ait değiller tabiki (google görsel arama'dan bulduğum resimlerdir!)
    Başlığa gelince değişim için destek anlamında. en türkçe halini yazsam iyiyimiş özür dilerim.

@colkurduu teşekkür ederim. istediğim görüntü olarak yuvarlak hatlar kazandırmak. fazla kilom yok ama yapı olarak basende depolayanlardanım. diyete başladım (1000cal). yazın epey yüzüp selüit sorunumu azaltmıştım. yürüyüş bandı maalesef ama twisti önerip faydasını gören çok olmuş onu istiyorum. cardio için evde yapılabilecek ne olabilir ki... şu anda hergün yarım saatimi kalça hareketlerine ayırıyorum henüz 2hafta oldu ama aksatmak yok. ek olarak yapabileceğim şeyleri hala araştırıyorum.

5. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    rica ederim ama sunu belirtmek isterim hergun deiğişik ihtiyaclarımıza para harcıyoruz sigara alkol giyim pahalı bir restoratntta yemek benzin kozmetik vs vs kosu bandları okdarda pahalı değil ama maddi imakın ız yetersızse bisiklet alın hem evınızde az yer kaplar hem daha ucuz ama yinede yok diyorsanız tercih sizin
    gelelım mekık bacaktakı selutler care olmaz etkı etmez sadece bel ve karın cevresıne etkı eder
    evde yapacaklarınız sınırlı ama iş giderken yüyüreyerk gidin yok uzak diyosanız yakın bir yerıne kadar arabayla sonra işyerınız yakın bir yerde inin yürümeye devam edin asansoru kullanmayın fazla oturmayın vs vs kıs aylarında vucuttakı kiloları vermek yaza göre daha zordur kendınızı fazla sıkmayın diyetıde hareketlerıde abartmayın

6. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    kalçaya şekilini veren kas glutus maximustur ve eğil kalk yaparak bu kası güçlendirebilirsiniz.mesela lunge hareketi de bu kası güçlendirmeye yöneliktir.ama bu kası geliştirmek de çözüm değil eğer üstünde kalın bir yağ tabakası varsa.yağ varsa öncelikle eritmeye çalışın.başarılar..

7. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Bayanlar için evde ve dışarıda çok seçenek var. İlk olarak diyet yapın. Zaten 1K lık bir programınız var sanırım. buna harfiyrn uyun. 2. olarak da cardiyo. illa koşu bandı olması gerekmez. size tavsiyem max. yağ yakımı için sabah kalkar kalkmaz kahvaltıdan önce aç karna 60-90dk lık orta tempoda kardiyo (mesela yürüyüş vb). Eğer zamanınız varsa buna akşam üstü saatlerinde 60dk lık kardiyo ekleyin.

Lunge, squat ve hem forumdan hem de netten bulabileceğiniz kalça hareketleri ile istediğiniz görünüme kavuşursunuz

8. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Şimdi ilk resimdeki gibisin ve amacın 2. mi olmak? Kalçayı çalıştıran hareketler: deadlift squat yap hem kalçan hem gluteusun genişler.

9. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    başlık ayrı telden, içindekiler ise apayrı telden çalıyor.
    resimlerin ise içerikle hiç alakası olmadığı gibi, konuluş amaçları da tuhaf.
    hala iyi niyetle yardım edenleri tebrik etmek gerekir.

xeonsteel, Azi ve conicon bunu beğendi.
  10. nasri

nasri Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Sağlam bir değişim geçirecekmişsin de bunun için maddi sponsor arıyosun sandım.
    Neyse.
    Konuya dönmek gerekirse ben ne olursa olsun salonda çalışmanı tavsiye ederim. Salonla evde çalışmanın verimi aynı olmaz. Kesinlile salona vakit ayırmaya çalış.

11. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    nasri boşa uğraşma. ben o çoktan sponsorunu bulmuştur. geç kaldın :)

Azi bunu beğendi.
  12. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Aslında fena değil,soldaki poponun da gideri var gibi duruyor :)

13. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    hyper_hyper_hyper_ dumbellllsdumbellllsdumbellllsbench_O fantastikk bir konu :)

Azi bunu beğendi.
  14. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38

sdfghgkasdfhsk sabah sabah eğlendirdin hocam :D

hamdullah aykutluğ kıvamında birkaç tane toto fotoğrafı koysam, suyu nasıl atarızda bu formu yakalarız diye konu açsam ban yerdim şuralardan o da ayrı bi konu

15. mky212

mky212 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    popo kaslarının gelişimi için leg press in etkisini bizzat gördüm, baldır ve popo için bence en iyi egzersizlerden biri.Bunun için salon şart mutlaka.

Sayfayı Paylaş