Trafik kazası sonrası öneriler...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ogz_07 tarafından 31 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ogz_07

ogz_07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    antalya
    Merhaba arkadaşlar sağlığımda boks unıversite de amerikan futbolu birde güç antremanları yapıyordum. 2010 ağustos ayında talihsiz bir şekilde trafik kazası yaptım halen yaptığım kazayı hatırlamıyorum yanımdakilerin anlatımına göre 140 km hızla sulama yapan tankere çarpıyorum... Elbet yaradan yaşattı ama sporunda etkisinin büyük oldugunu dusunuyorum doktorlarım fızyoterapistim de aynı seylerı soyledi...
    Nese fazla uzatmıyım koma yoğun bakım derken kalıcı olan hasarlarımdan bahsediyim dalağım yok bu okadar önem teşkil etmiyor sanırım aynı şekilde kolumda da 2 platin var
    Önemli olan hayatımı etkıleyecek olan sa sol kalça total kalça protezi...
    1 yılda ancak ayağa kalkabıldım protez amelıyatından sonra 1 sene geçmesini bekledım spor için İnanırmısınız 1.5 senedir kendimle savaşıyorum aksamıyorum bile...
    Şimdi ben boksu prof yapamam ancak kendım ıcın yaparım fazla kasmadan
    bunun yanı sıra fızıgım çok dagıldı yataktan kalktıgımda 120 kg dım su an 110 a kadar düştüm...
    fit vucut sevmıyorum yapım cok iri ama protezden dolayı artık fıt olamalıyım :)
    Bu arda kazadan sonraki bütün hasar güçsüz tarafımda solumda sağımda hiç bişey yok.
    yakın zamanda spora başlıycam arkadaşlar koşu yapamıycagım için kardio amaçlı yüzme planlıyorum haftada kaç gün yüzüyüm ?
    Sonra kilo veremıyorum 110 da çakılıp kaldım buna karşı önerileriniz nedir ?
    bu arada boyum 1.80 kazadan önceki vucut yapımı görmenizde fayda varsa fotoraf eklıyım...
    burda nitekin benden çok tecrübeli olanlar var onun için yazıyorum zaten
    ne tür bi ağırlık sistemiyle çalışıyım bir de ben hiç yağ yakıcı protein falan kullanmadım neler kullanıyım veya kullanmalımıyım...
    yardımcı olan herkeze şimdiden teşekkur ederım zamanınızı bana ayırdıgınız için :)

Sayfayı Paylaş