Traş olmak

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve neverbackdown. tarafından 30 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    merhaba herkese. Kafama takılıyor sormak istedim , yaşım 15 ( ocakta 16 olucam ) yüzümde genellikle follerde hafiften tüyler çıkmaya başladı , birde bıyık bölgemde. Sakal gibi değiller ama yine kesmeyince belli oluyorlar bende ayda 2 kez kuaföre makineyle aldırıyorum.

Bazı arkadaşlarım jilet atıyorlardı yetişkin gibi sakalları çıkmaya başladı ben daha sakal çıkmasını istemiyorum :D

Acaba kessem bişey olurmu yoksa zamanı gelmişmidir?

2. arda122

arda122 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    her ne kadar jiletle veya makine ile kessende onlar zamanı geldiğinde çıkıyor zaten ama bir bakıma düşünülürse jiletle sürekli traş olmak sakalların hızlı çıkmasını gürleşmesini sağlıyor fakat düzensizde çıkmasını sağlıyor sana tavsiyem makineyle devam et illa sakalım çıksın demiyorsan en güzeli baby face boşver:)

3. XasTurk

XasTurk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Bendede çıkıyor ben jiletle kesiyorum bir sorun olmadı çok şükür jiletle kesincede baby face oluyor zaten :D

4. MuhtarAga

MuhtarAga Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    jiletle sakal-bıyık çıkmasının alakası olduğunu sanmıyorum ben 21 yaşındayım adam akıllı sakalım bıyığım yok jiletle tıraş olmama rağmen. yani genetikle alakalı olduğunu düşünüyorum. tabi ki karar senin ama bir değişiklik olacağını sanmıyorum jiletle tıraş olman kılları sadece daha hacimli gösterecektir arttırmayacaktır onları.

XasTurk bunu beğendi.
  5. jessman

jessman Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yahu bir tek banamı oluyor bilmiyorum ama yüzümde hafif sakal olmadığı zaman huysuzlanıyorum nedeni ise traş olunca suratın şaban gibi oluyor nedendir bilinmez, çoğu insan böyle hissediyormudur bilemem ama ben böyle hissediyorum, hafif kısa kirli sakal daha erkeksi bir görüntü ve daha kendime güven hissi veriyor. Dediğim gibi traş olunca şaban gibi hissediyorum :D:D

6. XasTurk

XasTurk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    aynen banada öyle oluyor follerim çeneme kadar uzanıyor ama bende senin gibi kirli sakal meraklısıyım inş çıkarda banada yakışır ya :)

fitness95 bunu beğendi.
  7. jessman

jessman Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Eee kadının makyajı ruj,allık,fondoten ise erkeğin makyajıda sakalıdır. :D

KassızAdam bunu beğendi.
  8. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Yahu sakal çıkmıyor fazla bendede bi bıyık var mübarek 1 hafta kesmeyınce arkadaslar bıyıkları artık kes diyo :D

9. YuBingJun

YuBingJun Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    bence makineyle devam et. iyice çıkıp gürleşince uğraşması zor gelecek. :)

Sayfayı Paylaş