Tr Power Whey Promix Yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve rebelneo tarafından 26 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rebelneo

rebelneo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    S.a Arkadaşlar Ben 2 aydır Body yapıyorum 1.70 boy 62 kiloyum bileklerim çok ince ve omuzlarım geniş değil Kollarımı ve omuzumu kalınlaştırmak istiorum Hocama danıştım bana Tr power whey promixi önerdi sizce bu ürün yararlımı sağlıksal açıdan bi problemi var mı ? lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler bench_O

2. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    tr power beş para etmez bir ürün sana benden söylemesi o fiyatı vericeğine başka ürünlere bak daha güzel daha daha uygun fiyata ürünler bulabileceğine eminim

3. rebelneo

rebelneo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1000gr mını 75 milyona alıyorum sen kullandın mı kardeş nesinden memnun değilsin teşekkür ederim bilgilendirdiğin için

4. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    malzeme yurt dışından gelip antalayda paketleniyor. kullanıp fayda gören kişiler var. kilosu 60, 3.5 kikosunu 160 ytlye bulabirsin ..

5. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    ben zaten antalyada yaşıyorum nerde nasıl yapıldığını az çok biliyorum. ben sadece söylemek istedğim tr power ürünü yerine kendisini kanıtlamış daha başka markaları önerim demek istiyorum

Sayfayı Paylaş