Toz amino ile whey proteini aynı anda karıştırıp içmek + Supplement önerisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kupes tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kupes

kupes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    MuscleMeds Amino Decanate 360 gr + Optimum gold whey
    Aminonun değerleri budur;
    360 GramsCitrus Lime
    Serving Size1Scoop(12g)
    Servings Per Container30
    Amount Per Serving
    Amino Decanate™
    Anabolic 10:1:1 BCAA Ratio:5g**
    (L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine)
    L-Glutamine5g**
    Critical Core Amino Acids:500mg**
    L-Alanine, L-Arginine, L-Histidine, L-Proline, L-Methionine, L-Threonine, L-Phenylalanine, L-Tyrosine, L-Asparagine, L-Aspartate, L-Cysteine, Glycine, L-Serine, L-Tryptophan And L-Lysine
    ** Daily Value not established
    Other Ingredients:
    Citric Acid, Natural Flavor, Acesulfame Potassium, Sucralose, Yellow #5, Decanoic Acid, PEG 8000, PEG 3350, And Blue 1.

Merhabalar,

BB' geçmişim şöyledir her yıl 4-6 ay giderim yaza fit girmek için şuanda da 3. ay bitti.
    180 boy- 78 kg'ım yaklaşık 2 ay içinde 88 den 78 e düştüm kardio ağırlıklı antrenman yaptım şuan vücudum normal göbek altı sert olmasına rağmen deri kalın ve hala yağ var. Kol,omuz ve göğüs kötü durmuyor lakin eksik. Amacım fit ve göze hoş gözüken tabiri caizse manken vücudu diye adlandırabileceğimiz tip'den bir vücut yapmak.
    Şuan antrenmandan önce yarım saat kadar koşu mekik twist gibi hareketleri yapıp sonra ağırlığa giriyorum. Tam bir sporcu gibi beslenemiyorum fakat yağlı,şekerli gıdaları tüketmemeye çalışıyorum elimden geldiği kadar protein oranı yüksek gıdaları tüketmeye çalışıyorum(yumurta,et) gibi bu şekilde devam edersem göbeği hazirana kadar eritip karın kasını görebilirim sanırım fakat vücudun gelişmesi sıkıntı olacak çünkü yağ ile birlikte kas kaybı da oluyor bunu en alt seviyeye indirmek için elimde olan Amino Decanate ve Optimum wheyi kullanmayı düşünüyorum, Amino elimde mevcut proteinide kısa bir süre içinde alacağım.

Sorum şu şekilde olacak; Yağsız hacim ve belirgin kas yapmam için ne kullanmalıyım suplement olarak? birde mevcut olan
    Aminoyu antrenman öncesi ve sonrası kullanıcam, proteinide antrenman sonrası. Antrenman sonrası aynı shakerin içine proein ve aminoyu karıştırıp içsem bir sorun olurmu?

Yardımlarınız için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş