Toshiba'dan "ne olursa olsun" garantisi (No Matter What)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve yalnızkovboy_89 tarafından 2 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
 1. yalnızkovboy_89
  Offline

  yalnızkovboy_89 Üye

  Katılım:
  5 Nisan 2009
  Mesajlar:
  921
  Beğenileri:
  382
  Ödül Puanları:
  73
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Endüstriyel Otomasyon
  Yer:
  İstanbul
  oshiba'dan "ne olursa olsun" garantisi
  Toshiba dünyanın en önemli notebook markalarından biri. Bunu zaman zaman yaptığı farklı çalışmalar ile de sürekli ispatlıyor.

  vToshiba son olarak Türkiye’deki müşterilerine yepyeni bir güven paketi sunuyor. “No Matter What Guarantee / Ne Olursa Olsun Garanti" si Toshiba sahiplerine birçok ayrıcalık sağlıyor.

  [​IMG]


  “No Matter What Guarantee / Ne Olursa Olsun Garanti” toshiba notebook müşterilerine memnuniyet, koruma ve özgürlükte yeni bir yaşam vadediyor..

  “No Matter What Guarantee / Ne Olursa Olsun Garanti” yetkili satıcılardan alınacak olan tüm taşınabilir bilgisayarlarda geçerli olacak.

  Memnuniyet garantisi – Müşteri ürünü kullanabiliyor, satın aldığı üründen tamamen memnun kalmadığı takdirde ürünü iki hafta içinde iade edebiliyor. No matter what /Ne olursa olsun.*
  Dizüstü bilgisayarınızı, satın alma işlemini izleyen 14 takvim günü içinde iade edebilirsiniz. Hasarsız ve parçaları eksiksiz olduğu takdirde Toshiba, dizüstü bilgisayarınızı değiştirecek veya paranızı iade edecektir.
  Kaza sonucu hasar teminatı – Taşınabilir bilgisayar bir yıl içinde kaza sonucu hasarlanırsa örneğin kaza sonucu yere düşüp kırılma, üzerine kahve dökülmesi v.b Toshiba ürünü tamir ediyor veya yenisiyle değiştiriyor. No matter what /Ne olursa olsun.*
  Bu garanti, dizüstü bilgisayarınızın işlevselliğini etkileyecek şekilde gördüğü her türlü hasarı veya kaza sonucu bozulmasını içerir. Toshiba, dizüstü bilgisayarınızı değiştirecek veya onaracaktır.
  [​IMG]


  Hırsızlık teminatı – Taşınabilir bilgisayar bir yıl içinde çalınırsa Toshiba müşterisine birebir veya eşdeğer bir laptop veriyor. No matter what /Ne olursa olsun.*
  Garanti, polise bildirildiği takdirde dizüstü bilgisayarın çalınmasını kapsar. Toshiba, size yeni bir notebook sağlar.
  Toshiba'dan gelen açıklama şu şekilde;
  “No Matter What Guarantee / Ne Olursa Olsun Garantisi” laptoplarımızın kalitesini ve güvenilirliğini ilave teminat altına aldığımız ve müşterilerimize ücretsiz olarak sağladığımız bir paket. Ayrıca bu uygulamayla mevcut ekonomik durumda müşterilerimize daha fazla özgürlük sağlamak istiyoruz. Bunu pazarda sahip olduğumuz yüksek güveni kanıtlamak ve desteklemek olarak görüyoruz.” dedi. Garanti tüm Toshiba Taşınabilir bilgisayarlarda kampanyaya dahil olan bayilerde geçerli olacak.

  Daha fazla bilgi için Toshibanın hazırladığı videoyu izleyebilirsiniz.Video süper tavsiye ederim;

  http://5x5m.com/lp/426/guarantee.html

  Kaynak:http://www.notebook.gen.tr/duyuru/toshiba-dan-ne-olursa-olsun-garantisi-no-matter-what-t9010.html
   
  Son düzenleme: 2 Ağustos 2009

Sayfayı Paylaş