Topuklarda gerilme

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve melihjames tarafından 24 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. melihjames

melihjames Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba , forumu uzun süredir her sıkıştığımda takip ediyordum fakat üye olmak yeni kısmet oldu çok başarılı bir site emeği geçen herkesi takdir ediyorum .

Benim problemim belimle alakalı , bir yıl boyunca bu sporu çok severek yaptım daha sonra çeşitli nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldım . Bıraktıktan bir kaç ay sonra belimde bir ağrı başladı . Kuyruk sokumumun yaklaşık 3 4 parmak kadar üstünde sol tarafta fazla ayakta durduğumda ince bir ağrı olmaya başladı . Yürüdüğümde veya yattığımda diniyordu bu ağrı , oturduğumda veya sabit beklediğimde ağrı yine ince bi şekilde o köşedeki yerini alıyordu . Bir hafta geçip kendini unutturup daha sonraki hafta yine ince ince başladığı için bir türlü doktora gidemedim erteledim. 1 Hafta önce vg sporuna geri döndüm ve ağırlık kaldırmaya başladığım için bu problem kafamda ciddi yer etmeye başladı . VG ye başladığımdan beri ayak topuklarımda hafif bi gerilme tarzı bi durum var . Ne ağrı nede uyuşma değil fakat ayak topuklarımı garip hissediyorum rahatsız edici şekilde . Bacak veya ayaklarıma herhangi bir ağrı veya uyuşma olmuyor . Ağrım dayanılmaz değil ama ince ve sürekli olduğu için gün içerisinde rahatsız ediyor . Daha önce bu tarz bir problem yaşamış olan var mı ? Bel fıtığından korkuyorum ağrılarımın hafif olması bel fıtığı olmadığım anlamına gelir mi ? Yarın doktora gitme planındayım , sonuçlarım gelene kadar başlangıç aşaması antremanlarıma devam etsem problem olur mu ağırlıkları arttırmadan ? Boyum 1.93 ve ağrım yaklaşık 3 aydır devam ediyor geçip geri gelerek .

Cevaplarınız ve ilginiz için şimdiden teşekkür ediyorum .

Sayfayı Paylaş