toplama programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve emclord00 tarafından 20 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaşlar merhaba. 5 aya yakın süredir bb yapıyorum. başlangıç kilom 52 şu anki kliom 63-5 değişiyor. beniim şöyle bir sıkıntım var bütün adeleler kendini gösterdi uzadılar genişlediler ama toplu durmuyorlar. kilolu görünüme kavuşamadım.hala zayıf duruyorum yani dolmuyor adeleler anlatmak istediğimi anlamıssınızdır herhalde:) Vucudu toplamak için nasıl bir program? set- tekrar düzeni uygulamalıyım sizce? 5. programı 4-8(ağır çalışarak uyguladım) 6. programı hoca hazırlicak ama pek ilgi alaka yok. o yüzden bu işten anlayan abilerim- kardeşlerimden yardım istiyorum- teşekkürler şimdiden :)

2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    parçalı bir görünüm istiyosun sanırım boyun kaç?

3. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    1.83 parçalı değil toplu olmak istiyorum yani 12 kilo aldım nerdeyse adelelr parçalı olarak gelişti şuan heryerim adele ve kemik biraz toplansın istiyorum set - tekrar ile ayarlanıyormuş galiba.zaten boyuma göre hala çok zayıfım 75-80 arası olmam gerek biliyorum ama 5 ayda bukadar alabildim. aldıgımda belli olmuyor pek acıkcası vucut kaslı ama toplu gözükmüyor

şöyle birşeydaha ekliyeyim. forumda araştırırken gördüm- toplama -genişletme programları ayrı ayrı oluyormuş. yanlış birşey yapmak istemiyorum amacım kilolu gözükmek ince kaslı olmak değil. bu sebep ile bu konuyu acmıs bulunuyorum

Son düzenleme: 20 Şubat 2012
  4. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    hacım proramı uygulayacaksın primatı seklınde kilo artırarak
    ama senın sorunun kilo kilon cok düşük bunun için karbondiakrat ve proteın alımını biraz daha artırır her ay 2,3 kilo alırsan ant sistemın doğru beslenme iyi dinlenme ideal ise 5-6 ayda o görünüme ulasırısın

5. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    sıkıntı yok sorun kiloda diyorsun yani tamam ozaman umarım 75 filan olunca istediğim görünüme kavusurum :) tsk ederim ilgilendiğin için iyi akşamlar

Sayfayı Paylaş