TOPARLANMA SÜRECİ???

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve rambomisali tarafından 3 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rambomisali

rambomisali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar herkese merhaba.Ben 6 ay body yaptım ve yazın iş nedeniyle 3 aydır yapmıyorum.6 ay yaptığım süreçte baya birşeyler çıkmıştı.Ama şuan 3 aydır yapmadığım için fazla bir şey kalmadı.Ben şimdi bodye başlasam işk başladığım gibimi olur.Yoksa 1 ayda 3 ay önceki halime gelirmiyim.Yani toparlanma süreci ne kadar sürer??

2. Bitli prens

Bitli prens Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    deutsche bahn
    Yer:
    Almanya
    Bu sana bagli iyi calisir, iyi beslenir, iyide uyursan tabiki eskisi gibi olursun.

3. rambomisali

rambomisali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    toparlanma süreci ne kadar sürer.??

4. Bitli prens

Bitli prens Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    deutsche bahn
    Yer:
    Almanya
    Kardes bunu biz nasil soyleyelim, senin resim yok, hakkinda hicbirsey bilmiyoruz vs vs.Ama 3 4 ayda toplarsin biraz.Birseyler hissedersin.Ustte yazdiklarim dogru yapilirsa.

5. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    kas hafızası diye bir şey var. ama gel görki kastaki hafıza bende yok o yüzden bu kas hafizasının matematiğini şimdi ezbere söyleyemeyeceğim forumda var biraz ara bulursun. ama 0 dan başlayan biriyle sen aynı değilsin 6 ayda ulaştığın kas dokusuna dediğin gibi 6 aydan çok evel ulaşırsın. ama şuda var hiç bırakamış gibi başlayacağını sanma, daha başlamadan sakatlanmak istemezssin.

Sayfayı Paylaş