Topaklanmış Universal Creatine Monohydrate

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Flea tarafından 24 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Alınalı 8 ay olmuş son kullanma tarihi 2009'un 10. ayına kadar olan, 300 Gramllık Universal Nutrition marka bir creatine monohydrate söz konusu.

Bu ürünü aldım ve 7-8 ay kadar güneş ışığının nisbeten az geldiği bir yerde sakladım. İlk aldığım zaman kapağını açıp içine bakmıştım tozda ufak topaklanmalar mevcuttu (Yeni aldığım zaman) Geçenlerde bir kez daha açtım ve bir daha baktım topaklanmalar bayağı artmış gibiydi. Bende bunun üzerine elime bir kaşık aldım ve tozu iyice ezdim. Ezince birbirinden ayrıldı ve durum düzeldi.

Ama benim kafam bu topaklara takıldı kaldı. Creatine denen şeyin hassas bir madde oldugunu düşünüyorum. Etkisini şu sebepten veya bu sebepten dolayı kaybedebilir belki. O yüzden sormak istedim.

Siz universal creatine kullananlar, bu konuda ne diyorsunuz? Siz Universal Creatine'i aldıgınızda tozda topaklanmalar varmıydı? Birde kutunun ambalajını ben açtıgım halde içindeki toz yarım çıktı. Nasıl yarım? Yani toz kutunun yarı seviyesinde filan. Belki biraz daha fazla seviyede olabilir. Ben bu markayı hiç kullanmadım ve açıkça söyleyeyim bu kadar senedir toz creatine de kullanmadım. Çok önceleri hap şeklinde olanlardan biraz kullanmıştım.

Siz değerli arkadaşlar bu konuda ne düşünüyorsunuz?

1) Creatine'de ki topaklanmalar rutube bağlı olmuş olabilir mi? Normal midir? Normal değilse ve rutubet almış ise etkisi kaybolmuş, bozulmuş olabilir mi? Bu topakların nedeni nedir? Yoksa Universal Creatine monohidrat'da bu topakların olması normal midir?

2) Universal creatine yarı seviye de mi geliyor normalde? Ürünün kullanılmış oldugunu düşünmüyorum çünkü bandını ben çıkardım ama yinede kutunun büyüklügüne oranla tozun az oluşu garibime gitti o yüzden soruyorum.

Son düzenleme: 24 Mayıs 2008
  2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    rutubetten dolayı bu topaklanmaların olması normal.çunki nem koruyucu bir madde içinde olmadığından topaklanabilir.kutuyu çalkalasan bile dağılır bunlar.sorun değil.ayrıca hemen her ürün kutusu yarıdan biraz fazla doludur.aynı boyuttaki kutuya daha yuksek gramaj ürünleri koyup pazarlayabiliyorlar.yani her gramaj için ayrı bir kutu kalıbı yaptırılmıyor.

3. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevabın için teşşekürler. Bu forumda tekrar yazmak çok güzel.

Sayfayı Paylaş