Ton Balığı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve iasca tarafından 22 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. iasca

iasca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    spordan sonra 2x160 gram lıght ton balığı işimi görürmü 1.30 saat anteman yapıyorum ton balığı besin değerleri

protein 26.6

yağ 0.7

karbonhidrat 0 değerler 100 gram için fazla mı gelir yoksa yanına 5-6 yumurta beyazı peynir falanda eklim mi?bench_O

2. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    2x160gr süzme ile sanırım 200gr löp ete denk geliyor ?

200gr uygundur fakat antremandan sonra genelde sıvı şeyler alınması öneriliyor katı besinlerin mekanik sizdirimi biraz uzun zaman almasından dolayı.

3. Emrahbozoglu

Emrahbozoglu Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    1 adet spordan 1.5 - 2 saat sonra ye. makarnayla karışrtır. Oooh miss gibi. 2 ye gerek yok . 2. sini 2 - 2,5 saat sonra ye

4. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    spordan çıktıktan sonra en geç bir saat içerisinde en 30 gram kadar protein almalısın. ama sadece peotein değil 600-70 gram kadar da kaarbonhidrat almalısın ki enerjini geri toplayabilesin. kardio yapıyorsan buna yaklaşık bir litre de su eklersen paçalarından "sağlık" akar resmen :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:26 ----------

60-70 gram yazıcaktım yanlış oldu

5. serialblood

serialblood Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ben spordan hemen sonra koca bir bardak üzüm suyu 15 dakika sonrada bir ton balığı götürüyorum :)
    Dişlerimi ne kadar fırçalasamda agzım sürekli balık kokyor bu da işin igrenç tarafı :D Buna çözüm varmı?

Sayfayı Paylaş