Tommy Hilfiger 2007 sonbahar kış kampanyasına başladı!

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Despo tarafından 10 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Tommy Hilfiger, ‘Capsule’ koleksiyonunun tanıtımı için uluslararası futbol yıldızı Thiery Henry’nin yer aldığı global kampanyasına başladı.
    İlhamını Thiery Henry’nin imzasından alan koleksiyon Amerika ve Avrupa’da birçok ülkede satışa sunuluyor. Ayrıca www.tommy.com adresinden satışa sunulan ‘Capsule’ Koleksiyonu için Tommy Hilfiger; “Thiery Henry benim tasarım felsefemle bütünleşen ve modern tarzı temsil eden çok önemli bir sporcu. Thiery dünyanın en popüler spor dalının en iyi oyuncularından biri ve izleyenler onu rakiplerinden sıyrıldığı anlardaki zarafetiyle hatırlayacaktır. Koleksiyonumuz onun eğlenceli kişiliğini ve dinamik tarzını yansıtmaktadır” diyor.
    Koleksiyon erkek giyimden spor giyime, ayakkabıdan iç çamaşırına kadar; 2007 Sonbahar Kış’ın hikayesini bütünüyle anlatan birçok parçayı bir arada sunuyor. Kıyafetler gri, siyah ve kahverengiyi içeren bir renk paletinde, Tommy Hilfiger’i yansıtan zevk ve kumaş kalitesiyle üretildi. Koleksiyonu oluşturan parçalardan kumaş seçimine, işlemelerden diğer tüm detaylara kadar koleksiyonu özel kılan en önemli noktalardan biri spor ve sofistike duruşun harmanlanmış olması.
    Thiery Henry koleksiyon ile ilgili olarak şunları söyledi: “Sınırlı sayıda üretilen “Capsule” koleksiyonunu çok başarılı buluyorum. Ürünün rahat, modaya uygun ve giyilebilir olması benim için çok önemliydi.”

2. Pain&Gain

Pain&Gain Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    tommy nin kalite / fiyat oranını çok çok düşük buluyorum , bi lacoste gibi degil kesinlikle .

3. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Tommy Amerika'da abeci markasıymış, arkadaşım evde giyiyorum ben diyor :D

4. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    valla excursion amerikada öyle ama burdada bi pantolon 250 YTl den başlıyo

5. opasan

opasan Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    Bu tür markalarda anlamadığım husus şu: Dolar düşer euro düşer ama bu tür markalar her sene zamlanır.

Burada üretilse işçilik giderleri vs. arttı diyeceğiz ama...

6. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

Evet vallahi öyle, çok gereksiz bence, git onun yerine supplemente yatır parayı, üstüne ne giysen yakışır o zaman :p

7. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    kardeş süper dedin valla:) o parayı kendine yatır git orta halli biyerden giy içini doldurduktan sonra sorun değil( fiziki olarak)
    hem ne demiş mevlanaydı sanırım

ne insanlar gördüm üstünde elbise yok, ne elbiseler gördüm içinde insan yok
    bu laftan sonra tommy olmuş mayk olmus fadidas olmus nefark eder;) dimi ama gerci konuyu saptırdım gibi oldu ama

8. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Eheh evet biraz saptı konu :D

9. cnytxx

cnytxx Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Boxerlarım bu marka tvsiye ederim rahat ve markasının yazılı oldugu lastik guzel gozukuyo :D

Sayfayı Paylaş