Tolga murat balikci Tv-spor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Chomoloko tarafından 6 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Son düzenleme: 6 Şubat 2013
    wallcroft9'69, speedtouch, veaN ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yıllar önce beyaz show da görmüştüm vücudunu, o zamana oranla çok daha iyi :)

3. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Böyle sporculardan maddi manevi desteğini esirgeyen devlete nalet olsun.

Zerk, wallcroft9'69 ve angilonit bunu beğendi.
  4. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    türkiye sponsoru kim acaba bilen var mı?

5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bir program olmuş bence özellikle vücut geliştirme sporu hakkında bilmeden atıp tutanlara seyrettirmek lazım dünyanın en zor sporu sonuçta Tolga abi iyi bir vücuda sahip hem iri hemde estetik bir vücudu var karizmatikte üstelik ancak dizi ve film tekliflerini değerlendirmeli bence çünkü vg sporu çok para isteyen bir spor devlette destek vermiyor günümüzde dizi oyuncuları milyarlar kazanıyor 2-3 yıl yarışmalara katılmayıp vg sporundan fitnessa geçip dizilerde oynayıp çok para kazansa böylece maddi sıkıntı ortadan kalkar hem zamanında Arnold'da yönetmenlerin istediği üzerine hacim kaybetmişti.

wallcroft9'69 ve Phil_Heath bunu beğendi.
  6. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    hem karakteri insanlığı hemde vücudu on numara.inşallah gerektiği desteği görüyordur şuan bilemiyorum tabi kesin bilgilerim yok.bilen sağlam kaynaktan ulaşabilen sponsorları kimdir,varmıdır buraya yazarsa iyi olur bizde ona göre davranırız.

7. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Bizim forumda extravaganza ve nitrococuk başta olmak üzere üyelerimizin beslenme üzerine paylaştıkları makaleleri okumuş olsaydı 2 saatte bir yemek durumunda kalmazdı herhalde. Düşününce hayatını tamamen kısıtlayan bir beslenme şekli ve zaten konuşmasında hayatında başka hiçbir şeye yer olmadığını fazlasıyla vurguluyor.

Frank Mcgrath'i hatırlattı biraz. Gerçekte bu kadar katı kurallarla yaşamadığını ümit ediyorum.

8. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    sayın münzevi böyle yaşama ihtimalinin yanında yaptığı işin ciddiyetini,verdiği uğraşı gösterebilmek için söylemiş olabilir o sözleri.ama herhalukarda bence önünde saygıyla eğililecek bir insan.

9. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    adam dunya sampıyonu sen bızım forumda makale fılan fınal dıyosun ılgınc ...
    dunya sampıyonu kelımesı kolay soylenıyo da bıde ıcını dusun ıstersen yazmadan once

tabıkı hayatını kısıtlıycak . Buyuk basarılar buyuk fedakarlıklar gerektırır.

Zerk, dragox, mr_dblue ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  10. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Kullandığım ifade yanlış anlaşılmış sanırım. Ben tutup da bu forumda okusun demedim, zaten bu forumdaki üyeler de kendi araştırmalarını yazıyor değiller, dünyanın önde gelen beslenme uzmanlarının makalelerini bizimle paylaşıyorlar. Bu kadar okuduğunu, araştırdığını söyleyen birinin bu araştırmalardan haberdar olmaması şaşırtıcı geldi sadece, dediğim bu.

Hayat onun tabii ki, istediği kadar kısıtlar, istediği gibi yaşar. Takdir edersiniz, etmezsiniz, hayata bakış açınıza göre değişir. Bu noktadan sonrası forum sınırlarının dışına taştığı için daha detaya girmeyelim. :)

11. brhmcr

brhmcr Guest

extravaganza ve nitrococuk un paylastigi bilimsel makalelerin bir cogu profesyonel olmayan sporcular icin.

Burada ise anabolik madde kullanan profesyonel sporcudan bahsediyoruz. 2-3 ogunle veya IF ile o kadar besini almasi mumkun degil.

Ayrica goruluyor ki her ne yapiyorsa dogru yapiyor ve Dunya sampiyonu olmus .

12. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Mahmut Irmak da diyor ki günde üç öğün yerim. Ne olacak şimdi??? Mahmut Irmak da mı amatör diyeceğiz???

13. brhmcr

brhmcr Guest

O kadar yemegi 3 ogunde alabilecek midesi varsa yer bu kadar abartacak birsey yok.

Mahmut Irmak utanmasa Normal insan gibi besleniyorum diyecek, Zeus modunda geziyor bazi profesyoneller.

Demem o ki herkes o kadar cok yemegi 3 ogunde yiyemez, ben mesela 5000 kalori civari aliyorum ve bircok ogune bolmek zorunda kaliyorum cunku 2-3 seferde yenecek yemek degil toplama baktiginizda.

14. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123

mahmut ırmak steroid kullanmıyorum beslenme dısında tek kullandıgım sey bcaa da diyor, 2 günde 1 kutu bitiriyormus ;)

Zerk, dragox, Phil_Heath ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  15. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Steroid doping olduğu için onu gizlemesi normal, zaten pek çok pro da benzer ifadeler kullanıyor. Ama ne diye normal beslenme düzenini gizlesin ki, hiçbir manası yok.

Aslında sonuçta siz de 2 saatte bir dakika şaşmadan yapılan beslenmenin abartı olduğunda hemfikirsiniz, niye bu kadar savunma moduna geçtiniz anlamadım. Ha derseniz nasıl ki Mahmut Irmak yaptığının azını söylüyor, Murat Balıkçı da fazlasını söylüyor, o zaman tamam mesele yok.

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Şubat 2013
    HUMOR bunu beğendi.
  16. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    hemfikir oldugumu kullandıgım hangi kelimeden anladın? aldıgını saklayabılır de 2 gunde 1 kutu bcaa tuketıyorum demenın manası ne? ayrıca beslenmesini antrenmanını vs niye gizlemesinki adam danısmanlık yapıyor ozel ders veriyor yarısmaya adam hazırlıyor. yoksa sen dergilerde yayınlanan olympia yarısmacılarının antrenman ve beslenme duzenınin o olduguna mı ınanıyorsun? bilmsel birçok makale aksini iddia edebilir ama kişi için daha önemli olan kendi tecrübelerdir. tolga abinin de uyguladığı yöntemden fayda gordugu ortada.

Zerk, wallcroft9'69, wrestler ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  17. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    videoda diyor zaten kendisi araştırmayı seven biriyim diye zaten araştırmacı olmasaydı şampiyon olamazdı bu forumu biliyordur kesin belkide takip ediyordur beslenme konusunda okumuştur ne varsa eminim buna birde 16 saat aç gezmekle 8 saat yemek yemekle bu iş olmaz zaten

Phil_Heath bunu beğendi.
  18. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Herkes yöntemini gizliyorsa bu şahıs neden gizlemiyor o zaman? Neyse bu mesele değil de 2 saatte bir, dakika şaşmadan yemenin abartı olduğunda hem fikir değilseniz diyecek bir şey yok, haklısınız diyip noktayı koyalım.

19. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Ya aslında burda prof sporcuları tartışmak manasız ,
    Ben hiç birinin tecrübelerinin naturel bi sporcuya fayda sağlıyacağını sanmıyorum
    Tamamen kafasını karıştırıyorlar milletin , örn açın bakın m&f dergisine.
    Bu abide cana yakın bi abimiz ancak tüm olaylarıda bi TV programında anlatmasını beklemeyin ? Adamı daha sonra dopingci diye taşlar cahil halkımız :)
    ---

Şöyle 3 öğündü if di falan durumlarını tartışmak saçma

IF de amaç açlık ile gh dan faydalanmak ,
    Bir prof sporcu zaten gh alıyor böyle işleri ne bilmesine nede duymasına ihtiyacı var :)

wallcroft9'69 ve Rinkushichi bunu beğendi.
  20. OvO

OvO Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    kayseri
    bizim bi arkadas bi donem aynı salonda calısmıs mahmut ırmakla dolabında bir sürü tüp vardı diyo ne kadar dogru orasını bilemem tabi

Sayfayı Paylaş