Todd - Yağ Yakım Günlüğü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Todd tarafından 11 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Todd

Todd Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Evet arkadaşlar bende burda kendi günlüğümü oluşturup sizinle paylaşıcam. fikir ve önerilerinizi bekliyorum mantıklı ve yapıcı eleştirilerinize sonuna kadar açığım :)

Geçen yaz temmuzda 95 kg'a kadar çıkmıştım. Mart'a kadar fena sayılmayacak seviyede çalışarak 77kg' a kadar düştüm. Yaklaşık 2.5 ay ara vermek durumunda kaldım.Mayıs sonlarına doğru beslenme kontrolune ve Haziran başı itibariyle aktif spora tekrar başlamış bulunuyorum.

Kilom boyuma göre iyi gözüküyor ancak tamamen fit ve define bi vücut istiyorum.

Ölçülerim:

Boy: 183cm
    Kilo: 73 kg

Kollar: 33cm
    Bel : 83cm
    Kalça :95 cm

Yağ oranım: Alışveriş merkezlerindeki elektronik aletlere göre %8.9:) internetteki bel-boy ölçülerine göre hesaplamalarda %16 gözüküyor. (ne yaman çelişki!)

Kendi tahmini oranım : %15 ( daha düşükse bile kötü düşünelim ona göre daha iyi çalışalım:))

Profildeki fotoğrafım bugun çekilmiştir siz de resme bakarak tahmini bi oran çıkarabiliyorsanız fikirlerinizi almak isterim.

Hedef: Yağ oranını %10 un altına çekmek. Yapana kadar devam edicek çalışmalarım.

BESLENME​

Bu Periyotta karbonhidratı mümkün olduğunca sıfıra yakın tutucam.Aldığım besinlerin içindeki karbonhidrat dışında ekstra karbonhidrat kaynağı almayı dusunmuyorum. Haftada 2-3 kere 1 er dilim tam buğday ekmeği olacak en fazla. Genel beslenme şeklim sağlıklı etler light süt ürünleri ve sebze meyveden oluşacak. [son bi kaç gündür zaten öyle yapıyorum bu şekilde uzun süre devam edeceğim.]

ANTREMAN​

Tamamen yağ yağma odaklı antremanlar yapılacak. Yani kardiyo egzersizleri ve çok tekrar az ağırlık az dinlenme şeklindeki ağırlık çalışmaları.

SUPPLEMENT DESTEĞİ

-Hydroxycut Advanced termojenik yağ yakıcı (günde 2 kere 2 kaplet)
    -GNC Aminoasit (ağırlık çalışılan günler antreman önce 1 sonra 2 adet)

not: hydroxycut'ı ilk kez kullanıyorum, 60 kapletlik bi kutu aldım ciddi bi farkını yada faydasını görürsem antreman sürecinde kullanmaya devam edeceğim.​

Hadi bakalım yaz bitene kadar yağ yakma çalışmalarım devam edecek. Sonrasındaysa onu koruma :)

2. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Boy 1.83 kilon 73 ve sen yeterli kütleye sahip değilken yağ yakma çalışmalarına geçiyorsun.

3. Todd

Todd Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    evet bugunkü antremanımı tamamladım kısa bi özet geçiyim:

-12 gibi uyandım uykum vardı geri yatmışım uyandığımda saat 2 civarıydı.

-14.15 gibi 2 kaplet hydroxycut aldım bol su ile.

-15.00 gibi 300 gr sotelenmiş tavuk eti yedim light yogurt ve yine bol su ile.

-yaklaşık 1-2 saat sonra 1 adet muz

-antremanımı bitirdim eve geldim yine 2 kaplet hydroxycut aldım az önce

-bugunku antreman programım: lat pulldown, bench press, leg extension, triceps extension, karına çekiş (alt mide) ve arnold press. [tamamı hafif ağırlıklarla 3 set 25 er tekrar]

-21.30 gibi 300 gr daha sote tavuk eti yiyeceğim

-ondan 1-2 saat kadar sonra da bir muz daha yada bi kaç tane erik.

-bol suya devam :)

hocam çok fazla kas yapmak gibi bi planım yok zaten hedefim hafif kaslı ve tamamen yağsız bi vücut o açıdan bulk olup hacim kazanıp tekrar kardiyoyla yağ kaybetmeme gerek görmüyorum:) yağ oranını hedefime çektikten sonra bulk olmadan orta seviyede çalıştırarak daha da belirgin bi hale getirmeye çalışıcam.

4. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Uyku düzenini düzeltirsen amacına daha çabuk ulaşacağına inanıyorum ama definasyon için erken olduğunu düşünüyorum.

5. Todd

Todd Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bugun malumunuz pazar ve seçim vardı zaten persembe ve pazar günleri antreman yapmıyorum.

günün kısa özeti .

13.00 gibi kalktım hemen hydroxycut

1 saat sonra 200 gram tavuklu salata

1-1.5 saat kadar sonra 1 muz

yine 2 adet hydroxycut

aksam 1 saat sonra 200 gram kırmızı et ( uzun zamandır yemiyordum)

şimdi bi kaç tane erik ve biraz karpuz.

bol suya devam :)

yorumların için teşekkür ederim dostum. definisyon için erken oldugunu düsünüyor bi çok kişi ama dedigim gibi çok fazla kas amacım yok hafif görüntü yeterli olur bana :)

6. ay_doran

ay_doran Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jokey
    Yer:
    izmir
    slm spor salonuna yeni başladım oraaki hoca hydroxycut tafsiye etti 3 gündür kulanıyorum bu ilaç nasıl bilginiz var ?:eek:

Sayfayı Paylaş