titreşimli kemer çeşitleri hk.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve vayvay1231 tarafından 21 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. vayvay1231

vayvay1231 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    vg yapmaktayım. 3 haftadır. yağsız bi vucudum ama 8-9 cm öne çıkıntılı göbeğim var.

3 haftada özellikle sırt bölgesinde hafifde olsa bir kas dokusu oluşmaya başladı. vg nin faydaları hafiften kaslarda ortaya çıkmaya başladı.

ancakk

bel cevresi (göbek kısmı) 2 cm büyüdü. ancak genel kiloda 3 kg lik bir düşüşüm var.

spor salonunda göbek için kardiyoya özel yer ayırıyorum.

VG devam etmek kaydıyla sadece yardımcı olması için şu titreşimli kemerlerden alsam işe yararmı? amacım aletin karın kası yapımına yardımcı olması değil, bel çevresinin incelmesine yardımcı olması. bir sürü markası var piyasada. elektirik sinyaliyle kasılmalara yol açıyor.

reklamlarına bakacak olursan adamlar bir takıyorlar göbekler gidiyor yerine süper karın kasları geliyor. tabi ben böyle bir şey olacağını düşünmüyorum. yinede bir faydası olurmu?. masa başı işindeyim.

eğer bir faydası olacaksa almak isterim. yok faydası yok derseniz boşa uğraşmayayım. malum onu kullanmakta bir sürü iş.

konunun iyi anlaşılması için bir çeşidinin linkini veriyorum. tabiki bir sürü çeşit var piyasada.

http://urun.gittigidiyor.com/saglik-kozmetik/importance-titresimli-incelme-zayiflama-kemeri-57412164

Son düzenleme: 21 Temmuz 2012
  2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    bu tarz ürünlerin gerçek olduğunu düşünmüyorum açıkcası. 3-4 arkadaşım kullandı reklamların aksine hiçbir değişim olmadı.

3. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
    bölgesel olarak incelme söz konusu değildir. Forumu biraz okuyun. Yani bel çevresini çalıştırmakla göbek erimiyor

4. vayvay1231

vayvay1231 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle RaPPeRuA ve shaq cevaplarınız için teşekkür ederim.

Şu forumu biraz okuyun lafı için bir kaç şey şahsım adına söylemek isterim. sadece buğün sabah 8 den beri forumu okuyorum. sadece bugün forum harici bölgesel yazıflama olamayacağına dair 7 tane makale okudum. 10 gündür en az 5-6 saatimi vg işe ilgili forumları, yazıları, makaleleri okumakla geçiriyorum. nede olsa yaptığım iş gereği çok müsait zamanım oluyor. o kadar çok not aldımki. o kadar çok şey öğrendimki, halende öğrenmeye devam ediyorum. dile kolay. belki yüzlerce sayfa okudum.

amacım tartışmak değil.

Bu kadar okuyunca tabiki bir fikir sahibi oldum. ama bazı şeyleride sormak gereği hissediyor insan.

şimdi ben spor salonunda vg yapıyorum. bu kemerler yaptığım işe yardımcı olabilirmi diye soruyorum. şimdi bunun bölgesel zayıflamayla ne ilgisi var? demişimki vg yapıyorum, faydalarını şöyle gördüm. diyorumki VG devam etmek kaydıyla sadece yardımcı olması için şu titreşimli kemerlerden alsam işe yararmı?

şimdi bunun bölgesel zayıflamakla ne ilgisi var. ve benim sorumdan forumu okumadığım sonucun nasıl çıkarıyorsunuz???

ben takılıyorum arkadaş bölye şeylere. insan soru sormaktan korkuyor. bu kemerler işe yarıyormu diye vg le uğraşanlara sormayacağmda kime soracağım. sanki elli tane başlık açılmış gibi.

demekki ben sorsam egzersiz programıma HANGING LEG RAISE KNEE-UP hareketini eklesem vg de bana yardımcı olabilirmi diye onada bölgesel zayıflama diyeceksiniz.

Bu kemerler vucuttan yağ yakılmasına yardımcı oluyormu olmuyormu. bu kemeri kullananlar, bilgi sahibi olanlardan ricam deneyimlerini paylaşabilirlermi?

Son düzenleme: 21 Temmuz 2012
  5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    sanırım soruların çoğunun göbek bölgesi ile olmasından alakalı :) beslenme programın hakkında biraz bilgi verebilirmisin belki biryerlerde hata olabilir.

6. vayvay1231

vayvay1231 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    duh

uyguladığım beslenme programı şu an yok. bu pazartesi günü bir program hazırlayacağım.

günlük yediğim yemek, sabah 1 eti cin, öğlen yarım tost, akşam bir tabak pilav ve tavuk, salata. neredeyse 10 gündür değişik bişi yemedim.

işin doğrusu benim yaptığım sabah kahvaltısı sayılmaz, ve sabah kahvaltısı yapılmadığı zaman bel bölgesinden yağlanma olacağınında farkındayım. ama bu diğer öğünlerde yemek yiyenler için geçerli. ben ancak yaşamama yetecek kadar yiyorum.

Vg den çıktıktan sonra enerjim o kadar boş oluyorki yürümekte bile zorlanıyorum.

hemen bir beslenme programı uygulamamamın nedeni okuduğum ve salon hocalarının tavsiyesi ile ilk 2 hafta beslenmemde bir değişiklik yapmamaktı. vucutta hafif bir gelişme var. insanlar farkediyor. ama bel çevresi kalınlaşıyor.
    ölçümlerde vucut yapım çok iyi çıktı.

7. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
    Bu cümlenden dolayı dedikki bölgesel incelme olmaz diye. Yardımcı olma konusuna gelince orda haklısın. Bilenler cevaplasın lütfen.

8. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    elimde şu abtronicx lerden var bir adet.
    antrenman arkadaşım 4 senedir karşı komşum olduğundan burda da bi sıralar kampanyada olduğundan kişi başı 20 şer lira atıp sırf olayı neymiş öğrenelim diye aldık şimdi evde bi yerlerde duruyor nerde olduğunu bile bilmiyorum:)
    gerçi bu tam titreşimli dediğiniz gibi mi oluyor bilmiyorum çünkü karna direk elektrik verip kasılmasını sağlıyor.
    aldığım sonuçlara gelince karın sürekli kasıldığından karna gerçekten sertlik veriyor bu kemeri off sezonumda denediğimden bunu kesinlikle söyleyebilirim.
    ama bence beli inceltme yada yağ yaktırması gibi birşey söz konusu değil.
    kısacası vg ile uğraşan biri için yardımcı değil dediğim gibi etkisi çok çok az çünkü.
    hatta kktc de yaşayan ve kullanmak isteyen biri varsa bana ulaşması halinde kendisine hediye eddebilirim benim etkisini çok az olarak düşündüğüm birşey çünkü..:)

mehmetanil bunu beğendi.
  9. 1983

1983 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    o abrotonic x midir nedir bend merak ettim aldim 1 -2 defa nededim at Tim bu koseye. ogle reklamlarinda anlatildigi gibi degil bu urunler.
    ever Karin bolgende gobek den kurtulmak istiyosan bunu her atmadan calismadan kesinlikle baska alternatifi yoktur. YouTube de 8 dakikalik Karin egsersizi far. on uygulamani oneririm.

10. brhmcr

brhmcr Guest

Hikaye bu ürünler, beslenme asıldır.Düzzgün beslenme ince bel.

Sayfayı Paylaş