TheStudent Resimler - Yaş 18 - Kilo 80 - Boy 1.83 (Jinekomasti)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve TheStudent tarafından 5 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. TheStudent

TheStudent Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle resim koyma kurallarını okudum ve anladıgım kadarını uyguluyorum. Eğer tekrar bir yanlışlık yapıyorsam sadece okuyunuz demekle kalmayın, lütfen yanlışlıgı da belirtin.

Arkadaşlar dün açtıgım jinekomasti konusunu takip edenler için kurallara uymaya çalışarak açıyorum bu konuyu.
    Göründüğüm doktor Op.Dr. Hacı Ömer AYCAN. Öncelikle resimlerimi gösterip buradan anlaşılıp anlaşılamayacagını sordum. Anlaşılmaz bu şekilde dedi. Daha sonra eliyle muayene etti ve sağ göğüste çok az olabilir fakat yine de röntgende fayda var dedi. Çektirdim. Yag var göğsünde yani jinekomasti değilsin ve göğüs dokun oldukça küçük dedi. 20131126_135201.jpg 20131126_135205.jpg 20131201_142034.jpg

Ekli Dosyalar:

2. fitmateclub

fitmateclub Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Protein ağırlıklı bir beslenme programı kardiyo ve göğüs odaklı antreman ilacın olacaktır (resimler eski halimi hatırlattı)

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

TheStudent bunu beğendi.
  3. O2KN

O2KN Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Çokta fazlan yok bence. Antrenmanlarını ve üstünü çizerek söylüyorum beslenmeni düzgün yaptıktan sonra iyi bir sonuç çıkar.

TheStudent bunu beğendi.
  4. TheStudent

TheStudent Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İlgilendiğiniz için teşekkürler arkadaşlar. Buyrun beslenmeme de göz atın kısaca isterseniz detaylandırmıştım: Gram gram detaylandırılmış program (cal,carb,protein) | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Sayfayı Paylaş