The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013)

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve Boromir tarafından 19 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Boromir

Boromir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara

Konu
    :

The hobbit efsanesi serinin 2. filmiyle devam ediyor.Misty Dağları'ndan başarıyla geçen Thorin ve beraberindekilerin Mirkwood ormanındaki zorlu maceralarına odaklanıyor. Yanlarında Büyücü Gandalf olmadan ormanı geçmek zorunda olan Hobbitler insanların yaşadığı bölgeye ulaştığında Bilbo Baggins'in cücelerle olan anlaşması da son bulacak. Yalnız Dağ'a ulaşmak zorunda olan ekip ulu ejder Smaug'un saklandığı inine giden Gizli kapı'yı bulabilecekler mi?

Gösterim tarihi : 13 Aralık 2013

Tür : Fantastik Macera

Yönetmen : Peter Jackson

Oyuncular :

Orlando Bloom / Legolas
    Martin Freeman/ Bilbo Baggins
    Evangeline Lilly/ Tauriel
    Richard Armitage /Thorin Okenshield
    Cate Blanchett / Galadriel
    Hugo Weaving / Elrond
    Ian McKellen / Gandalf
    Elijah Wood / Frodo Baggins

Fragman :

[YOUTUBE]fnaojlfdUbs[/YOUTUBE]

Filmden resimler :

2. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

1.sini berbat buldum ben lotr gibi olmasını beklemiyordum zaten ama ona yakın bir tad almayı beklerdim 2.sini izlemeyi düşünmüyorum 1.sinden dolayı o kadar izle izle bir şey yok falan

3. sthammer

sthammer Guest

izleyen var mı? divx te fena yorumlar yapılmamış..

4. consume

consume Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    1 e gore guzel ozellikle legolas ve gandalf sahneleri fakat asil guzel olacak 3. Film olcak.

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sthammer bunu beğendi.
  5. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    dostum bir lotr hayranı olarak memnun kalmadım mesela beorn diye bir karakter var iyi yansıtılamamış legolas taurel dogru yazamamıs olabilirim :D bunlar kitapta yoktu kendi eklemiş ve ana karakter gibi olmuş uzun tutulmuş smaug çok iyidi canlandırılması falan baya gercekci olmustu yani imdbde ilk cıktıgında 8.7 falandı sımdı 8.2 heralde git gide düşer yani 7 falan veririm oy olarak ama izle kesinlikle orta dünyanın havası başka :D izlemediysen çok kötü bir yerde bitiyor biraz heyecan uyandırayım :D

shaq ve sthammer bunu beğendi.
  6. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Sıkı bir Yüzüklerin Efendisi hayranıyımdır. Açık olmak gerekirse film beklentilerimin altındaydı. Film çok dağınık geldi. Birşeyler eksikti veya olmaması gereken şeyler çoktu. Ama yinede izlenmesi lazım. TTTT haklı "kesinlikle orta dünyanın havası başka". 3. Film çok iyi olucak gibi duruyor.

Berkay Türkkan ve sthammer bunu beğendi.
  7. Ferecov

Ferecov Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Eksik olan lotr daki gibi bir savas bana gore.cok kacak dovusduler 2 filmdede ne biliyim bi meydan muharebesi olsa lotr3 deki gibi yada 2 deki gibi kusatma falan.neyse lotr un eline su bile dokemez kisaca:)

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

8. FullMuscleJacket

FullMuscleJacket Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    izmir
    son filmde 5 ordular savaşı var kendini ona hazırla bence tahminimce çok epik bi savaş olacak :D
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Ocak 2014 ---
    beorn'un extended versiyonunda daha çok sahnesi olacak diye duydum ki inşallah öyle olur cidden güzel karakter çünkü
    tauriele gelirsem tauriel kitapta yok ama lotrdaki arven gibi ana kadın karakter lazımdı çok da iyi karakter olmuş bence yoksa 20 tane abaza olurdu koca hobbit filmi :D legolas ise hobbit kitabında yok ama peter'ın kendi eklemesi falan değik tolkien lotr'u yazaren legolas'ı hobbite keşke ekleseydim diye düşünmüş ama kitap çoktan basıldığından onun yerine özel notlarına eklemiş (ki peter abimizde hepsi mevcut) bi de okumadım ama duyduğum kadarıyla bitmemiş öyküler kitabında tolkien'in oğlu bu özel notları derlemiş ve o kitapta da legolas varmış hem de thranduil'in oğlu olduğundan filmde olması daha bi iyi olmuş bence :D

Son düzenleme: 10 Ocak 2014
  9. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    İlk iki film benim de beklentilerimin çok altında kalmıştı. Üçüncü filmden beklentim ilk iki filmin toplamından daha fazla. Görsellik dışında içerik olarak da devasa bütçenin hakkını verebilmeleri için son şansları.

Sayfayı Paylaş