Tetradox

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve egm tarafından 28 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. egm

egm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SMMM
    Yer:
    İST
    Arkadaşlar şu an protein tozu ve aminoacid kullanmaktayım.Vücudum ise sivilceye çok elverişli ancak Tetradox adlı ilaçı kullanınca geçiyor(doktor verdi).sonuçta bu ilaç hafif bir antibiyotik acaba bunları beraber kullanırsam bu ilaç protein tozu ve aminoacid'in etkisinin azaltırmı?

2. teo

teo Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Aldığınız antibiyotik ile amino asit ve proteinin etkileşimi olmaz. Bu nedenle beraber kullanımda etki azalması da söz konusu değildir. Ancak bu ilacın diğer yan etkilerinin yanısıra hafif bir antianabolik etkisi vardır. Yani bir miktar kas yıkımını tetikler. Kullanırken bu etkisini de bilmeniz gerektiğini düşündüm.

3. egm

egm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SMMM
    Yer:
    İST
    Verdiğin bilgi için çok teşekkur ederim kaç gundur aklıma takılıyordu sivilcelerimin geçmesi için bir miktar kas yıkımını göze alabilirim.Teşekkurederim.

4. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Ben de sivilcelerim için Tetradox, kaslarım için ise protein tozu kullanıyorum :) bir problem yok.

5. egm

egm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SMMM
    Yer:
    İST
    Doktor bana günde 1 kapsul kullanmamı söyledi Blitz senin kullanma şeklin nasıl?gunde kaç kapsul ve hangi saatlerde. Teşekkurler.

6. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    İlk hafta günde 2 kapsül sabah-akşam idi. 2-3 haftadır ise günde 1 kapsül kullanıyorum. Saati çok fark etmiyor.

7. eha86

eha86 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tetradox ile hydroxycut hardcore alınmasının bir sakıncası varmıdır ?

8. egm

egm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SMMM
    Yer:
    İST
    Geçen gün cilt doktoruna gittim ve sivilcelerim azdığı zaman tetradox kullandığımı söyledim.Doktor ise bana tetradox'un uzun zamanda karaciğere zararı olduğunu ve bunun yerine 250 mg'lik tetra adlı ilacı kullanmamı söyledi.Uzun süreli kullanımda karaciğere hiçbir zararı olmuyormuş.

Sayfayı Paylaş