Testosteronenantat 250mg/ml

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Rocky27 tarafından 16 Ocak 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    Selam dostlar ve Arkadaslar

1)Benim sorum su 16 hafta ben bir Testosteronenantat 250mg/ml kür yapsam ve her 7günde bir kere Testosteronenantat 250mg/ml vurursam.Yan etkiler varmi olabilirmi.Yani Testosteronenantat 250mg/ml kür yapman oldumu hic.Basiler bana söyledi eger 16hafta kür yaparsan Testosteronenantat 250mg/ml prostata büyük oluryormus.Bu dogrumu.Basi arkadaslar deti hic birseyler olmas sadece 1sene alirsan olzman prostata büyük olurmus

2. Guest

Guest Guest

Yan etkisiz steroid yoktur. Bazilari az bazilari cok bu degisebilir.

Birde insanin genetic yapisi ve vücut isleyisine göre bu yan etkiler degisebilir. Bundan dolayi kimse sana kesin bir dille su sekilde yan etki cikar yada cikmaz diyemez.
    Ama generel olarak sunu söyleyebilirim.

250mg seklinde alan sahislarin cogunlugu yan etkiye rastlamamistir ve dogru kullanimlarda yan etkide az olur.

Eger kafayi böyle seylerle kakristirirsan vede hangi kuru yapsam diye hepsini bu sekilde sorgularsan zaten basarili olamazsin. Bunun disinda senin daha hedefin bile belli degil. Bana kalirsa kimseye soru sormadan evvel önce kendine soru sor ve ne yapmak istedigine karar ver.

3. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    Selam

Ben karar verdim ve Testosteronenantat 250mg/ml 16hafta yapmak istiyorum.Ve ben bide naposim almak istyiorum.Ben adreman hocasi dedi.Eger anabolika alirsan hap olsun yada igne tek olarak alma dedi iyi degilmis.Hep alirsan iki anabolika al dedi.Sizler ne diyorsunuz acaba niye iki anabolika al dedi bana...

4. Guest

Guest Guest

antreman hocan dogru söylemis ama dengesiz hocan yeni baslayanlar icin degilde ilerlemis sporcular icin bu plani vermis.

sen kura daha yeni basliyorsun. Onun icin sadece testo yeter. Alacagin tablet(naposim) kuvvetli madde. Hem zararlarindan korkuyorsun hemde testodan kat kat zararli olan naposim(dianabol) maddesini almak istiyorsun.

prostatin büyüme sekli cok farkli bir olaydir. Aslinda bunu uzun uzun anlatmak gerekir. Ama simdilik senin bilmen gerejken bu doz ayarda prostatin cikma ihtimalinin cok düsük oranalrda oldugudur.

Bana kalirsa sen su sekilde plan yap,

Önce 5 haftalik Ephedrin 75mg ve yaninda 400mg coffein alarak kurunu yap. 6. hafta dinlen ve hic bir iulac alma.

7. haftada TestosteronEnantat kurun a baslarsin ve birinci kur olmasi hasebiyle 14 hafta yapman uygundur. 16. haftada clomid addesiyle kuru bitirirsin(abzetsen),

Bu plani senin simdiki durumunu göz önüne alarak yaptim. Sende simdi bir miktar hatta oldukca yag var. Bunu kurdan önce eritmen ve daha sonra kura baslaman iyidir. Kurdan önce olmasi sart degil. Kurdan sonrada olabilir. Yalniz kur esnasinda gögüs kol cikmisken gübekli bir vücudunu aynada gördügünde moralmen düsebilirsin buda seni motive olmani engeller. Bunu önlemek adina kurdan önce almani tavsiye ederim.

5. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam

ben testo ile naposim almalk istiyorum.....Nasil almam lazim ve nasil absetzten yapmam lazim ve neler almamlazim.ben ama titten istemiyorum ok.lütfen güzel bir plan yab.ausdruckem yapmak istiyorum ok.....

naposim ben iye biliyorum benim ilk kürüm naposimdi

6. Guest

Guest Guest

Ah be kardesim. Sana aciyorum ya. Bu kadar kesmekes bir fikre sahipsin. Naposimin sana kazandiracagi fazla bir sey yok.
    Kur sonrasi pisman olacaksin ve burada tekrar anlatacksin bak bunu acikca söylüyorum.

Sana plan yazayim. Yalniz bu plani tavsiye etmiyorum. Ama kendi kafana göre yanlis yapmaman icin plani yazacagim.

1.hafta 250mgTestoEnantat+25mgnaposim+10mgtamoxifen
    2.hafta 250mgTestoEnantat+25mgnaposim+10mgtamoxifen
    3.hafta 250mgTestoEnantat+25mgnaposim+10mgtamoxifen
    4.hafta 250mgTestoEnantat+20mgnaposim+10mgtamoxifen
    5.hafta 250mgTestoEnantat
    6.hafta 250mgTestoEnantat
    7.hafta 250mgTestoEnantat
    8.hafta 250mgTestoEnantat
    9.hafta 250mgTestoEnantat+30mgnaposim+10mgtamoxifen
    10hafta 250mgTestoEnantat+30mgnaposim+10mg...........
    11hafta 250mgTestoEnantat+30mgnaposim+10mg...........
    12hafta 250mgTestoEnantat+25mgnaposim+10mg...........
    13hafta 250mgTestoEnantat
    14hafta 250mgTestoEnantat
    15hafta 250mgTestoEnantat
    16hafta -------bos-----------
    17hafta Clomid(5hafta)+Creatin(6-8hafta)+Efedrin(4 hafta)

15 ampül TestoEnantat250mg
    350 tablet civarinda Naposim5mg
    60 tablet 10mgtamoxifen
    50-60tablet clomid50mg
    70-80tablet Efedrin50mg

7. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    Selam PANZEHIR

1)Niye ben pisman olacam sonra bunu ben anamadim..
    2)naposom altimda tamoxifen de almam lazim sen yazmizim 1hafta bis 4hafta katar.Niye ben tamoxifen almam lazim.
    3)5hafta bis 8hafta tamoxifen almiyorum ama orda niye almiyorum..
    4)tamoxifen 16hafta alzam daha iye olmazmi.
    5)tamoxifen hic almazam olmazmi...
    6)tamoxifen yerini Zink alzmam olmazmi kardes.
    7)5hafta bis 8woche orda niye naposim almiyorum..

8. Guest

Guest Guest

1. Vücudunda yag var ve naposim ile yag orani yükselecek ve kur sonrasinda eritmek icin yine forumlarda DNP yada baska yag eritici ariyacaksin. Ayrica naposim vücuda su depoluyor ve bu kurdan sonra geri gidiyor. Bu seni depresyonada sokabilir.

2. tamoxifen alirsan vücuda su depolamaz ve testo vücutta östrogen hormonuna dönüsmez. boylece vücut su ve yag depolamaz. depolasa bile bu minimumda gezer.

3. tamoxifen leri sadece naposim aldiginda alacaksin. Cünkü sadece testo depotta asiri su depolama olmuyor. Naposim testo ile beraber alindiginda vücuda cok daha fazla su ve yag depolayabilir. Hem bunu önlemek icin hemde vücudun su depolamasini normalde kesmek icin yapiyoruz ki bu özellikle senin icin önemlidir.

4. tamoxifenin kullanma uzunlugu en fazla 8 haftadir. Bunu da tavsiye etmiyorlar. Bas agrisi-kusma yada diger yan etkiler cikabilmektedir. 16 hafta almak aptallik olur. Buna hic gerek yoktur. Biz 4 hafta kurun basinda ve 4 hafta kurun sonuna dogru aliyoruz. Her zaman yan etkiyi ve positif etkiyi terazide tutmasini bileceksin.(terazinin ayariyla fazla oynamamak gerekir:D )

9. Guest

Guest Guest

5. tamoxifen almasan da olur. Ama senin bu durumuna binaen almani tavsiye ediyoruz.

6. Zink(zinc)(cinko) alabilirsin. zaten bilincli sporcular avrupada daima kurun yaninda zinc alirlar. Bu jinekomasztiyi bastirir ve vücudun dogal testosunu tekrar calismasini saglatir. Zinc 150mg alman gerekir senin. normal 70 kiloluk sporcular icin 100mg yeterlidir. Ayrica zinc sirt omuz gögüsde fazla sivilce cikmasini engeller.

7. 5 ile 8 hafta aralarinda napoisim almiyoruz. naposim zaten 6-8 hafta gibi bir zaman birimini ve uzunlugu icerisinde kullanilir. Yani naposim 10-13 hafta gibi bir uzunlukta kullanilmaz. Cünkü alpha alkül etkili karacigerde cabuk toksit etki gösterebilen bir maddedir ve zararida büyükdür. bundan dolayi sadece naposim alacaksan olsaydin o zaman 6 hafta kur yapardik yada normal bir düzeyde yapilan kur. Ama depot bir kurda naposimi ilk 4 hafta ve son 4 hafta diye ikiye bölmemiz daha cok fayda etmektedir ve yan etkisini azaltmis oluyoruz. Cünkü kisa devreli kullaniyoruz ve kuru kesip dinlenip sonlarda tekrar basliyoruz.

Ayrica ilk 4 hafta naposimle cabuk hacim kazaniliyor. sonra ikinci napoism devresine kadar kilo artisi sabit kaliyor ve tekrar naposim ile devam ettigimizde 4 hafta daha kilo artisi meydana gelebilmektedir.

10. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam PANZEHIR

ben böyle yapmak istiyorum .Acaba nasil olur bir bakarmisin

Mein Kurplan:
    1)Testosteronenantat 250mg/ml 16Wochen lang.Alle 7tage einmal spritzen
    2)Naposim 1bis 4Wochen 30mg.Ab der 4Woche bis zu 8Woche pause.
    Dann in der 8woche bis zu 12Woche 30mg wieder.
    3)Zink 150mg 16wochen lang.
    4)Absetzen in der 18woche bis zu 25Woche 8Wochen lang.
    5)Absetzen Klomen 300mg erste tag .Dann zweiter tag bis zu ende 50mg jeden tag.
    6)Efredin 25mg vor dem training .
    7)Creatin erste tag 20bis 30g.Dann zweiter tag bis zu ende 5bis 10g
    8)vor der kur beim arzt untersuchen lassen
    Großes blutbild
    EKG
    urin
    stuhlgang
    Untraschall
    Blutdruck

9)nach der kur wieder beim arzt untersuchen lassen
    Großes blutbild
    EKG
    urin
    stuhlgang
    Untraschall
    Blutdruck

10)Dann Pause machen 25Wochen lang.Nach der pause mit der 2kur anfangen überlegen welche kur jetzt kommt

1 Woche Testosteronenantat 250mg/ml Jeden Tag Naposim 30mg Zink jeden Tag 150mg
    2 Woche Testosteronenantat 250mg/ml Jeden Tag Naposim 30mg Zink jeden Tag 150mg
    3 Woche Testosteronenantat 250mg/ml Jeden Tag Naposim 30mg Zink jeden Tag 150mg
    4 Woche Testosteronenantat 250mg/ml Jeden Tag Naposim 30mg Zink jeden Tag 150mg
    5 Woche Testosteronenantat 250mg/ml Pause keine Naposim Zink jeden Tag 150mg
    6 Woche Testosteronenantat 250mg/ml Pause keine Naposim Zink jeden Tag 150mg
    7 Woche Testosteronenantat 250mg/ml Pause keine Naposim Zink jeden Tag 150mg
    8 Woche Testosteronenantat 250mg/ml Pause keine Naposim Zink jeden Tag 150mg
    9 Woche Testosteronenantat 250mg/ml Jeden Tag Naposim 30mg Zink jeden Tag 150mg
    10 WocheTestosteronenantat 250mg/ml Jeden Tag Naposim 30mg Zink jeden Tag 150mg
    11 WocheTestosteronenantat 250mg/ml Jeden Tag Naposim 30mg Zink jeden Tag 150mg
    12 WocheTestosteronenantat 250mg/ml Jeden Tag Naposim 30mg Zink jeden Tag 150mg
    13 WocheTestosteronenantat 250mg/ml Pause keine Naposim Zink jeden Tag 150mg
    14 WocheTestosteronenantat 250mg/ml Pause keine Naposim Zink jeden Tag 150mg
    15 WocheTestosteronenantat 250mg/ml Pause keine Naposim Zink jeden Tag 150mg
    16 WocheTestosteronenantat 250mg/ml Pause keine Naposim Zink jeden Tag 150mg
    17Woche Absetzen
    18WocheKlomen 300mg Efedrin Arsan 25mg vor dem Training Creatin 20-30g
    19WocheKlomen 50mg Efedrin Arsan 25mg vor dem Training Creatin 5bis 10g
    20WocheKlomen 50mg Efedrin Arsan 25mg vor dem Training Creatin 5bis 10g
    21WocheKlomen 50mg Efedrin Arsan 25mg vor dem Training Creatin 5bis 10g
    22WocheKlomen 50mg Efedrin Arsan 25mg vor dem Training Creatin 5bis 10g
    23WocheKlomen 50mg Efedrin Arsan 25mg vor dem Training Creatin 5bis 10g
    24WocheKlomen 50mg Efedrin Arsan 25mg vor dem Training Creatin 5bis 10g
    25WocheKlomen 50mg Efedrin Arsan 25mg vor dem Training Creatin 5bis 10g

11. Guest

Guest Guest

Jean claude kardes. Ben bu kura ancak OHA derim.

Naposim en fazla 8 hafta söylenirken sen bunu 16 hafta yaptin. Herhalde kur sonunda tatili hastanede gecirmek istiyorsun. Ben sana laf anlatamiyacagim. Yukarida sana maddeler halinde acikladim. Ama hala yok ben dedigin gibi yapmayacam ve ben böyle yapacam diyorsun.

eh o zaman kardes istedigin gibi yap. Sormana da gerek yoktu aslinda.

12. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam PANZEHIR

Kur plan bir klassiker plan dir..

naposim ben 16 hafta almiyorum.Ben 4hafta aliyorum ve 4hafta mola ve birdaha 4hafta aliyorum.iye bakarsan görürsün..
    Plan birda bak kardes.

13. Guest

Guest Guest

Napoosim doz ayari düzgün degil. ilk naposim aldiginda 25mg alman daha iyi olur. Sonraki ikinci naposim aliminda 30 yapman iyidir. Yoksa ikinci naposim aliminda fazla hacim genislgine rastlayamazsin.

14. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya

selam

niye naposim dos ayari dogru degil.Sen nerden biliyorsun sen anabolika kur yapdinmi yada yapiyormisun testo ile nasposim.Eger anabolika almiyorsun nerden biliyorsun.Siyah kitabda yaziyor .30mg alin dört hafta diyor ve 4hafta mola yabin diyor ve yini 4hafta yaziyor.Naosim einschleichen ve ausschleichen öye birseyler yazmiyor naposim ile ilgili...
    Sadece spiropent yada t3 öye seylerder einschleichen ve ausschleichen yapman lazim ...............................

1)Naposim su ve yag depoluyor diyorsun.
    Naposim su ne katar depoluyor ve nekatar yag depoluyor..
    Eger Testo ile Naposim alirsam sen diyorsun Nolvadex alman lazim.eger almazsam su ve yag depoluyor diyorsun .testo ile naposim alzman ve nolvadex yerine proviron alzman oluyormu...Proviron da yag ve su olmuyormus.....Yada testo ile naposim alzman ve nolvadex yerinie zink alzman su ve yag olurmu

15. Guest

Guest Guest

Siyah kitabi yazan manfred Bachman da hayatinda steroid kullanmadi. Sen bu camiada daha cok yenisin. Bu konulari bilmek steroid kullanmakla degil. Daha cok olayi yakindan ic ice takip etmekle oluyor. Sen stuttgartta kaliyorsun sanirim. Yolun heidelberg+Mannheim+Ludwigshafen sehirlerine düserse bana haber ver sana hayatin gercek yüzünü bir baska cepheden göstereyim.

30mg doz ayari ani cikistir ve faydasi tamam. Buna bir sey demiyorum. Yalniz ikinci kere tekrar 30mg alirsan o zaman faydasini göremezsin. Bana inanmak zorunda degilsin. Al ve kullan gör. Sonra gel foruma ve bize haber ver. O zaman tekrar konusalim :D

Proviron gynokomasti(jinekomasti) karsi fazla etkisi yoktur. Sporcular genelde kur esnasinda potentine zarar gelmemesi icin kullanirlar.

nolvadex otomatikten su depolamasini engeller. bana kalirsa 20mg almani tavsiye ederim. yag depolamasi devam edebilir ama yinede azalmis olur.

16. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam PANZEHIR

1)manfred Bachman sadece kitabi yazdi.kitabi yazdi ve profi ve hobby ve doktorlardan konustu anabolika üzerinie ve görüslerini ve bilgilerini alti ve kitabi yazmistir...ilaclar üzerinie...acaba sen anabolika hic altinmi yada aliyormusun bunu bana söyle...

2)nolvadex otomatikten su depolamasini engeller diyorsun ...Yagda engelliyormu .yada yaglari engellemek icin ne almam lazim ....

17. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    0
    van damme abi kusura bakma. sen bu gidişle öleceksin yada hastaneliksin bence. her ilacı kullanmak istiyorsun. yağ mı yakıyım, kas mı yapıyım karassızsın. ve benim anladığım kadarıyla bu sporu sallama şekilde yapıyorsun. Madem bu ilaçları kullanmayı hocan biliyor, sende biliyorsun, o zaman panzehir le neden bu tip şekilde konuşuyorsun. adam bir tarafını yırttı şurda sana yardımcı olabilmek için.

18. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam Deli333

hocam ne bilsin kardes.Hocam birseyler söylemiyor yardim etmiyor onun icin ben burda yardim istiyorum

tsk

19. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam PANZEHIR

1)manfred Bachman sadece kitabi yazdi.kitabi yazdi ve profi ve hobby ve doktorlardan konustu anabolika üzerinie ve görüslerini ve bilgilerini alti ve kitabi yazmistir...ilaclar üzerinie...acaba sen anabolika hic altinmi yada aliyormusun bunu bana söyle...

2)nolvadex otomatikten su depolamasini engeller diyorsun ...Yagda engelliyormu .yada yaglari engellemek icin ne almam lazim ....

20. Guest

Guest Guest

Jean claude!

sen yardimmi istiyorsun yoksa Konularimi dagitmak istiyorsun?

Acikcasi sana söylenen seylerde daima tereddüt gecirip konuyu baska boyuta cekiyorsun ve yazdiklarimiz sana ters geliyor. Siyah kitabi ANA steroid kitabi gibi ortaya koyup konulari derleme yaparsan o zaman zaten bu foruma hic gerek yok. Yada sadece yapacaklarini tartisabiliriz ama yardim konusunu unutabilirsin.

Sana acikca yaziliyor. Sende sahsimi soruyorsun. Steroid aldinmi ? gibi sorular amatörce yaklasimdir. Biraz olgunca düsünmeye calis. Steroid kullanmak yada kullanmamak cok seyi degistirmez. Öyle olsaydi 10 senelik kur yapmis birisi yanima gelipde yarismaya hazirlanmak istemezdi.

Nolvadex yaglari eritmez. Sadece su depolamayi engeller ve su depolamasi engellendigi icin azda olsa yag depolamada bir direnc gösterilir ama bu durum büyük degildir. Yoksa nolvadexin yag yakma gibi bir özelligi yoktur.

Sayfayı Paylaş