Testosteron Beslenme ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Cosa Nostra tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Cosa Nostra

Cosa Nostra Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar.Sakallarım seyrek ve az çıkmasından dolayı testosteron'u arttırma kararı aldım.testosteron hormunu bildiğiniz gibi sakal ve bıyık gelişimini etkiliyor ve doğal besinler kullanarak artırmayı hedefliyorum.

Bunların en başında brokoli ve sarımsak geliyor.Peki ben bunları ne sıklıkta tüketmeliyim ? Hergün bir takam brokoli ve 3-4 diş sarımsak yeterli olurmu ?

testosteron'u arttıran başka besinler önerirseniz,öneriye açığım.

Not:Açılan testosteron konusunu okudum.Benim merak ettiğim kısım ne sıklıkla tüketilmesi.

2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Sarmısak kıl çıkarır diye duymuştumda içerisinde testosteron olduğunu ilkkez duyuyorum. Yaşın kaç? ve Nedir bu sakal merakı zamanla çıkar acelen ne :)

3. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Ben direk dışarıdan alıyorum testo, hiç bir şekilde etkilemedi :) Kösede değilim ama seyrek biraz sakallarım, yani olmayacağı varsa zorlamaya lüzum yok.

Danny Boy bunu beğendi.
  4. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/testesteronu-do-al-yollardan-art-t4221.html

biraz araştırma yapmadan konu açmayınız lütfen

iyi forumlar

1 kişi bunu beğeniyor.
  5. brhmcr

brhmcr Guest

Testo kil artirir mantigi yanlis bir mantik, gentik faktorler onemli. ornegin ben sinirlar ustunde testoya sahibim ama sakallarim tam degil bosluklar mevcut. Genel anlamda arttirmak icin zaten AkrepHan vermis ilgili konuyu.

6. Cosa Nostra

Cosa Nostra Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler akrephan o konuya baktığımı söylemiştim.Benim asıl merak ettiğim ne sıklıkta tüketmemdi.

Edit:Sakalı ne yapacaksın,kesmesi dert vs gibi yorumlar yerine yapıcı yorumlar yapmanızı rica ediyorum

7. brhmcr

brhmcr Guest

Listede gecen her besin abartmadan yenebilir, bunun bir formulu yokki su kadar yersen su kadar testo artar densin, ornegin ben tek dis sarimsak aliyorum fazlasi midemde sikinti yaratiyor.Kendine gore ye.

Sayfayı Paylaş