testesterone kilo verme yağ yakma günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve testesterone tarafından 1 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    boy 191
    kilo 118
    kol 49

diyet rejim için kullandıklarım antreman esnasında 2 adet l.carnitin antremandan 30 dk. önce

hergün 45 dakikayı geçicek sekilde cardio 15 dakikası hızlı tempolu yürüyüş 30 dakika koşu

sabah : bir bardak soğuk sekersiz süt yada 1 bardak az sekerli çay 2 dilim kepekli ekmek yarım domates yarım salatalık (yumurta ile değişebilir)

ara saat 10:00 bir adet meyve özellikle elma

öğlen duruma göre makarna pirinç pilavı

akşam özellikle akdeniz türü salata tuzsuz zeytin yağlı

yatarken bir bardak süt yada meyve

şeker tuz yok 1.5 aydır diyetteyim katı yapmıyorum hedef 100 altı günde 2.5 3 litre su aralarda cay sekersiz tabiki kas kaybı olacaktır öğlen bazen tavuk yada yumurta takviyesi le halledebiliyorum diyeti atkins diyetine benzettim biraz

30 eylül 2009 kilo 113 1.5 ayda 5 kilo biraz az gibi geldi sorun nedir

Son düzenleme: 1 Ekim 2009
  2. precorefx

precorefx Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    az kilo gitsin, ama yeter ki yağdan gitsin..

testesterone bunu beğendi.
  3. Malefice

Malefice Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Sorun,

Zeytinyagi, seker, ekmek, makarna, yatmadan yenen meyve.

Amac ne rejimde, enerjiyi disardan vermemek ki vucut kendi kaynaklarini tuketsin, 1.5 ayda 5 kilo gayet saglikli ve normal bence bu diyete.

Daha fazlasi icin, carbo yu kesmen lazim, zeytinyagi ise basli basina kalori deposu, sabah kahvaltda sadece yagsiz sutle diet cornflakes yesen yeter, multivatmin almalisin ayrica.

Aksam menun cok kotu, vucut enerji ihtiyacini, zeytinyagi ve gece ki meyvedeki sekerden alicak, buda bosa gecen bir uyku suresi demek. Mideni tutacak ama carb, yag, ve seker icermeyen seyler yemelisin aksamlari saat 6 dan sonra. Ornek, brokoli.

4. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim malefice haklısın brokoliyi denicem hemen carboyu kesiyorum okur okumaz zaten kestim vucut kaynaklarını hemen tüketmeye başladı zaten

diyetten önce ve sonraki resimleri günü gününe eklicem zaten

5. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    03.10.2009
    bugunkü kilom 108.3 (toplam verilen kilo 10) hedef 96

karboyu keser kesmez hemen etkisini gösterdi melafice hemen 5 kilo vermem sanırım vucudu şaşırtmış oldugum içindi diyetin 50 gününde falanım 1 2 gün şaşabilir kendime geldiğimi hissettim gercekten 10 kilo boşu boşuna tasıyormuşsum allahıma şükür henüz hastalanmadım

yarın bir lahana alarak lahana kürüne başlıcam havalar çok soğumadan 96 yapmam lazım kas kaybı var ama yapılacak bişi yok 2 ay sonra body ye devam temiz kas kütlesi ile yıllara yayıcam asırı kilo vermek geri alım demek

Son düzenleme: 3 Ekim 2009
  6. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Baslığını yeni gördüm başarılar dilerim umarım azminin karşılığını alırsın..

7. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    çok tesekkür ederim sizlerin desteği sayesinde resimlerimi ekliyeceğim çok yakında

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    arkadaşlar günlük bölümleri sadece günlük olarak yapılanların yayınlandığı yerlerdir..er meydanı değil..

ayrıca ne başlığı açan üye ne de başka üye günlük bölümünü karşılıklı soru cevap bölümüne çeviremez..

bizler günlük kültürü yerleşsin diye çok müdahil değiliz bu bölümlere ama işin tadı kaçıyor..

günlüklerde karşılıklı tartışanların mesajları silinmiş olup , bundan sonra da silinecektir!!!!!!!!!!

bossyildirim bunu beğendi.
  9. rusii

rusii Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    gece süt içilmez gece içilen süt içindeki yağı konple kana verir hareketsiz duran süt bağısaktan emilerek kana karışır buda kolestrolü fırlatır benim öz amca oğlu her gece yatmadan önce 1 litre süt içerdi taki hasta olanakadar ve ortaya çıktıki süt kolestrol yapıyormuş...süt nezaman içilir sabah sabah içilen süt kalın ve ince barsağın gözlerini kalsiyum doldurur ve gün boyu vicudun yağ emmez bu kanıtlanmış bir deneydir hersabah süt içeçen

10. super_hornet

super_hornet Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    beslenmeni inceledim de..bu şekilde yağ falan yakman hayal anca..

11. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    diyetinde neredeyse hiç protein alımın yok. Kas kaybı yaşaman kesin bu şekilde.

McOrco ve zigbog bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş