Testesteron düşüklüğü yardimmm

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Enes6094 tarafından 3 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Enes6094

Enes6094 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle merhaba arkadaslar hemen konuya gircem. Yaş 20 boy 1.78 kilom 72 lisedeyken zayiftim 62-64 kilo arkadaslar olsun akrabalar olsun dalga gecerlerdi ekmek yemiyon mu falan derlerdi :( bende inat ettim saldirdim yemeklere. Sonra malum ygs lgs stres hareketsizlik derken testesteron seviyem inanilmaz dustu osterojen hormonu yukselti zaten bu iki hormon tahterevalli gibi biri dusunce biri yukseliyor zamanla kadin tipi yani armut vucut denilen sekilde kilo aldim yani bunlarin hepsi 4-5 ay gibi bir surede gerceklesti.
    iste dengesiz kilo aldigimin fotosu

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

doktora gittim testesteron orta seviye cikti adam cok dusuk olmadigi surece mudahale edemem dedi. İnanin forumu cok gezdim arastirdim sakalli karin kaslari gözüken arkadaslar testesteronum dusuk mu acaba diye konu acmis yani bide beni gorseler ne sakal var ne gogus kılı :(.....yorumlar da egzersiz yapilmasi tavsiye edilmis ogrenciyim body iki ay anca gidebildim evde sinav mekik squat yapiyorum beslenmeme de dikkat ediyorum ama vucuda ostrojen hakim olunca kas gelismiyor. Bazi prof abiler aratomaz enzimi bahsetmis onuda öğrendim ve Günlük 22 mg cinko kullaniyorum. Kisacasi ne yapmaliyim bu durumda ? cinko almam dogru mu ? kollarim omuzlarim zayif kardiyo yapiyim mi ?nasil bir tavsiye verirsiniz cevaplarini bekliyorum teşekkürler!

2. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Askerden sonra sakallanırsın babanda varsa iyi bişe de değil çocuk gibi kalmıç vucudun testesteronu doğal yollardan yaz googleye çıkar ağırlık kaldırmam arttırır mesela sırt bacak calış büyük kasları calıştır ardından şınav çek alet ile sabit kalma vucut ağırlığın ile başkasının hissedemeği kasları hissedersin serbest ağırlık va vs evde p90x yap spor salonuna para harcama a. Daha hzlı sonuç alırsın paran cebinde kalmış olur bittikten sonra p90x2 - 3 üncüde cıktı devam edersin salondan daha faydalı olur sana kondisyon denge çeviklilik hepsi var kuru dumbell kaldırmaktan iyidir sana

Son düzenleme: 3 Temmuz 2014
  3. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Compound hareketler ağırlıklı antrenmanlar yapıp, iyi beslenmen (yararlı yağları bol tüketmen, plastik şişe ve kaplardan uzak durman, sigara ve alkol tüketmemen, şekerden olabildiğince uzak durman) ve dinlenmen gerek. böyle bir yaşam tarzı edinirsen kısa sürede hormon seviyeni yükseltebileceksin. Spor yapmayan ve beslenmesine dikkat etmeyen çoğu insanın testosteron seviyesi normal seviyelerdedir türkiye şartlarında.

4. Enes6094

Enes6094 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Cok sagolun arkadaslar google da compoud ve p90x programlarini arastirdim gercekten mukemmel sonuc alanlar var insallah bende basliyacam tekrardan sagolun

Sayfayı Paylaş