Termojenik Yağ Yakıcıymış !!!

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mcyber tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. mcyber

mcyber Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar internette gezerken 5 in 5 diye bişey gördüm google reklamlarında ve merak ettim, yazıda Türkiye' de ilk ve tek zayıflama kapsülü diyor ve termojenik olduğunu belirtiyor.
    oturduğunuz yerde biler terlersiniz diyor.
    sizce bu ürün bir işe yararmı ? ve termojenikmi?
    link burada
    xxxxxx

saygılar.

2. mcyber

mcyber Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    pardon 5 in 1 'miş adı.
    mesajımda link verdiğim için editlenmiş onun içn düzenleme seçeneği yktu.

3. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    google dan buldum fiyat avantajı gözetilmeli bence supplement pazarında çok çeşitli thermogenic malzeme var denenmişlik ilk tercih nedeni olmalı eh onlarda eskiden denenmiş değildi di mi :d

4. defective

defective Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    medya
    Yer:
    istanbul
    Mate, Guarana, Garcinia Cambogia, L-Carnitine, Capsaicin, Citrus Aurantium, Krom, Yeşil Çay, Lotus Yaprağı ve Phaseolus Vulgaris olmak üzere içeriğinde 10 farklı madde varmış ancak şöyle bir not da gördüm:
    "5in1 yukarıdaki etkilerden tam faydalanabilmeniz için etki arttırıcı Salix Alba Kabuğu Extresi içerir. Her kapsül 515 mg'dır ve 100 mg kafein içerir."

515 mg ve 10 değişik bileşen. Bana biraz malzemeden kısmışlar gibi geldi. :)
    Bence yağ yakıcı aranıyorsa etkinliği kanıtlanmış üç ürün var. Nutrex Lipo6, Hydroxycut ve Hot-Rox. Tabi bu ve diğer ürünleri de baştan "işe yaramaz" kategorisine sokmamak lazım. Denemeden etkilerini tam olarak bilmek mümkün değil.

5. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    eh adam bsmışsa 100mg kafeini terletir tabii ateş bile çıkartır kafein tablet gelse şu memlekete

6. jaymzxxx

jaymzxxx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bende bu urunu gordum ve denemek ıstıorm yaklasık 6 7 ay bb yaptım fakat bırakınca hem kas kaybettım hemde gobek yaptım sımdıde cardıo yapasım hıc yok yanı usenıorm :D acaba bu olay ısıme yararmı bıde sole bı durum var yaklasık bır senedır ıstahım anormal acık ne bulsam yıorm halıyle hepsını de yakamıorm yanı ıhtıyacım olan sadece ıstahımı kapatacak bırseyler bu 5ın 1 ınde boyle bır ozellıgı var sanıorm ıstahımı kapatsa bırazda yag yaksa yeter bana

7. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    "Cardio yapasım yok" derken eğer spor falan yapmayıp sadece bu ürünle yağ yakacağını düşünüyosan yanılırsın, spor şart.5 in 1 tek etkisi belki yağ yakımını biraz daha hızlandırması olabilir ama spor olmadan tek başına bence hiç bir işe yaramaz...

8. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Prolab 200 mg. 100 tablet kafein bulunuyor mu arkadaşlar ?

9. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    bu ve buna benzer piyasada bir sürü ürün var.termojenik ürünlerin kullanılırken beslenme ve cardıo ile desteklenmesi lazım tek başına kullanmakla olacak iş değil.cardıo yapmadan oturulan yerden zayıflama işi bana mantıksız geliyor.

emrah_yazgan bunu beğendi.
  10. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Kesinlikle. En önemlisi beslenme alışkanlığı ile kombine etmek ve doğru antrenman sistemini uygulamak. Benim daha önce kullandığım Prolab kafein gerçekten çok etkili bir ürün. Özellikle arıyorum

11. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Kesinlikle. En önemlisi beslenme alışkanlığı ile kombine etmek ve doğru antrenman sistemini uygulamak. Benim daha önce kullandığım Prolab kafein gerçekten çok etkili bir ürün. Özellikle arıyorum

mali67 bunu beğendi.
  12. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    bazen idmana gitmeden önce iki çay kaşığı ile sade kahve yapıp içiyorum bende ama bunye alışmaması içinde bunu ara ara yapıyorum.ilk fırsatta zencefil ve kahve karışımı deneyecem bakalım onda ne olacak :)

emrah_yazgan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş