Ter sorunu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Volkan26 tarafından 24 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Volkan26

Volkan26 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar vücut geliştirme sporuyla ilgileniyorum antrenman sırasında gayet güzel ter atıyorum ancak benim sivilce sorunum var 19yaşındayım artık bıkkınlık geldi sivilceden eski salonumda pek terleme olmuyordu ama şimdiki salonda baya bi ter atıyorum ancak şöyle bi sorum olucak antrenman sonrası yüzüm terli olduğu için sivilcelerde artış olurmu yüzümü yıkamam yeterlimidir çünkü duşu 15-20 dk sonra alıyorum salonda almıyorum çünkü yurdum salona 10-15dklık bir mesafede sizce salonda mı duş almalıyım sivilceleri bu durum tetikleyebilirmi?

2. faciaa

faciaa Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Ter tersine senin yüzündeki yağları dışarı çıkarır ve ileriki zamanlarda sivilce olayı düzelecektir ayrıca salonda duş alman daha iyi olur

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Volkan26

Volkan26 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Anladım yarın dermatoloğa gidicem onada sorucam duruma göre bi şekilde hareket edicem artık.

4. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Sabahları ısısı normal olan 1 bardak suya 1 çay kaşığı karbonat katıp içmeni öneririm vücuttaki sivilceler vs. tarzı şeyler için.. Sabahları bunu aç karnına iç, yemek yemeden 1-2 saat önce, göreceksin vücudun temizlenecektir, eğer vücudunda iç organlarda bağırsakta falan toksinler varsa temizleyecektir hatta belki ishal bile olabilirsin ilk 1 hafta buda vücudunun temizlendiğine işarettir.. ayrıca bu kan dolaşımınıda hızlandırır ayriyetten kiloda aldırır..bizzat içiyorum :) Ayrıca karbonatı eczaneye veya aktara gitmene gerek yok A 101 de satılıyor karbonat, ordan alabilirsin bizzat ben içiyorum.. :)

5. Volkan26

Volkan26 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Anladım teşekkürler dermatologa gidince spor mevzusundanda bahsediceğim bakalım o ne diycek :)

6. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Yüzünden çıkan şey tuzlu sudur aslında.Buda sivilceleri arttırmaz aksine düşürür.En azından mantıken böyle düşünüyorum.Doktor daha iyi bilir.

Sayfayı Paylaş