Ten Rengi

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve mardin1234 tarafından 6 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. mardin1234

mardin1234 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar başlıkdada belirtigim gibi artık kendimden nefret etmeye başladım inanınki artık napacagımı şaşırdım kaldım sorunum ise şu ben esmer bi cocugum ve bazı arkadaşlarımın benle dalga geçmesi olsun. sürekli ya sen siyahımsısn derler ya arap derler. yada ne bilim zenci gibi şeyler söylerler arada buda benim cok gücüme gidiyor. nasıl kurtulacam ben bunlardan bilmiyorum bunların yüzünden hayatta sogudum artık daha dogrusu esmerligim yüzünden hayattan sogudum napayım bilmiyorum kafaya yiyecem boyum posumda iyi boyum cok şükür 1.73 1.74 giyinmeyide biliyorum ama ginede arada nafile işey yaramıyor artık beyaz insanları göre göre sıkıldım keşke bende onlar gibi olsam diyorum ama yok işte

2. marrythenight

marrythenight Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bence üzülme herkes kendi haliyle güzeldir Allah böyle yaratmış herkes farklı yani üzülme bence boşuna

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Bencede takma kafana herkes konuşur sende olan onlarda yoktur onlarda olanıns ende olmadığı gibi...

4. kdR67

kdR67 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    herkes esmerleşmek için yazın kumsallarda kendini paralıyor takma kafaya

bravehearts bunu beğendi.
  5. donkisot

donkisot Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Onlarin demeleri niye gücüne gidiyor anlamadim, senin özelliklerini söylüyorlar. Özelliklerini mi sevmiyormusun yoksa insanlarin
    devamli senin fiziksel özelliklerini dile getirmelerinden mi hoslanmiyorsun? Eger insanlarin senin ten renginden bahsetmelerinden
    hoslanmiyorsan, sen de onlarin ten rengi hakkinda elestiri yap.
    Eger bir negatiflik seziyorsan, mesela beyazlara rus musun falan de, ruslara benziyorsun de. Sen de uydur birseyler iste.

Esmer olmak kötü birsey degil, ben daha koyu bir tene sahip olmak icin solaryuma para döküyorum. Arap olmak da kötü bir sey degil. Ben yurtdisinda tanistigim araplari kendime hep yakin buldum.
    Zencilere gelince, simdi gözlerim zenci ariyor, ah burda olsalar da dansetsek diye. Her kültürün kendine has güzel özellikleri var.
    Güzellikleri görmeyi bilirsek böyle arapmisin, zencimisin, beyazmisin kalmaz. Sarisin, mavi gözlü bir alman ile kahverengi gözlü bir zencinin cocugunu görmüstüm, anne baba cocugun elinden tutmus gidiyorlardi. Ne sahane bir karisimdi o cocuk.
    Sari, kivircik (zencilerinki gibi yogun) sacli, esmer, mavi gözlü. Sanat eseri sanki.

Farkli olmak kötü bir sey degil. Bazen cok iyi bile olabiliyor.
    Beyazlarin icinde esmer olmak, esmerlerin icinde beyaz olmak bazen cekici gelebiliyor.
    Insanlar cesit cesit yaratilmislar. Gözümüzün cesitlilige alismasi lazim.
    Ben de insanlarin özellikle yüz hatlarini incelerim, kökenini tahmin etmek icin. Zevkli bir oyun.

bravehearts, TorettoEA ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    erkek için koyu ten kzılar içine beyaz ten avantajlıymıs :D üzülme bnde beyazım esmer olmak isterdım her yaz bronşlaşıyorum yaz bıtr bıtmez hemen beyazlıyorum bence şükret herkez farklıdır yani herkez aynı olsa hayat sıkıcı olur.

TorettoEA bunu beğendi.
  7. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    esmerleri beğenen çok kız var. hatta beyaz tenli erkekleri bir ben mi beğeniyorum diye düşünürüm o kadar çok yani. o takılmaları ciddiye alma.

Azi ve TorettoEA bunu beğendi.
  8. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    iyidir iyiiiiiiiiiii

9. megacracker

megacracker Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    buğday ten de iyidir :D

10. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Beyaz ten son yıllarda moda oldu beyaz tenliyim ama pek memnun değilim aslında tek sorunum esmer tenli arkadaşım benden kötü olmasına rağmen vücut onda daha iyi duruyor bende durmuyor esmer tenin avantajı budur bence.Solarium'a giresim var ama oda çok zararlı yazın 5-10gün tatilde kararabildiğimiz kadar artık..

11. mardin1234

mardin1234 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben sıkıldım bile bu halimde millete dalga oluyorum

12. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Şükretmeyi Hiç Bilmiyoruz. Yüz Nakli Yapılan Hastalara Bi Bakta Şükürler Olsun Benim Böyle Bi Derdim Yok Diye Allaha Şükret.

Fth056 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş