temelleri salonda atsam

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MrHeadman tarafından 5 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. MrHeadman

MrHeadman Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Temelleri salonda atsam mesela 1 sene kadar gitsem sonra Hareketleri vs öğrensem eve alacağım sehpa dahilinde gerekli kasları çalıştırsam + avantajı olurmu Hic gitmemekten spora ?bench_O

2. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Güzel fikir :) Salona gitmek gerçekten ciddi zaman alıyor.Güzel ortam fakat zamanda önemli.

bende senin gibi yapmayı düşünüyorum.Gelişim dersen biraz yaaşlayabilir ama durmaz devam eder.

3. BMS

BMS Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Evde düzgün bir program ile yapılabilir, ağırlıkları alıp evde çalışabilirsin. Kardiyo egzersizleri ise bisiklet ve koşu ile yaparsın. Ama düzgün bir sehpa alman şart..Yoksa hareketlerin eksik kalabilir :)

4. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    emin ol cok daha iyi oluyor evde yapmak ben yıllardır evde yapıyorum cokta iyi bir gelisim sagladım yani saglam calısırsan gerekli ekipmanların olursa hicbir sorun yasamassın

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bende yorum yazayım cunku 6 ay gıbı evde bu sporu yaptım hareketlerı uzman tv den ızleyıp uyguluyordum evde bana gore şahsi fıkrım

salon bambaşka bır deneyım ve coke glencelı salona gıttınmı arkadasların oluyor hocaların oluyor yardımlasıyorsun hepsıyle sohbet edıyorsun ve salonda hırs yaparsın yarısırsın kendı ıcınden salonun zevkını ev vermedı bana ve evde gelısmek cok daha zor salonda cesıt bol ve ne kadar zaman alsada tembellık etmeyıp salona gıdınce ıyıkıde salona gıdıyorum dıyor ınsan .

Sayfayı Paylaş