Temel besinler tamam sıra işlevde

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve bgmbrk tarafından 31 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bgmbrk

bgmbrk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar bugün yulaf,fındık ezmesi,kuru üzüm (siyah),kuru kayısı,pekmez,kepekli ekmek (tam buğday),lor peyniri ve muz aldım.Bu malzemeleri günde kaç öğüne bölmem lazım?Kimi yatmadan süt iç diyor kimi içme diyor,kimi muz ye diyor kimi demiyor. Forumda bu malzemeleri karıştırarak yapılan bazı shakeler buldum hoşumada gitti fakat bunların ne zaman tüketildiği hakkında hiç bi bilgi verilmemiş.
    Ben maksimum 4 öğün yemek yiyebilen birisiyim. Kahvaltı,okulda bazen makarna veya yaprak sarması,okuldan salona gidince önündeki mekandan tavuk döner(antreman sonrası protein tozu) eve gelince bulgur pilavı yada mercimek çorbası(kepekli ekmekle beraber). Forumda antremandan önce yulaf muz karışımı bişeyler verilmiş ama ben bu yulafı günde 1 kez mi tüketeceğim? Bunu da sormak istedim teşekkürler.
    Konuyu aradım tabiiki fakat bulamadım yinede görememişsem affola.

2. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    muzu antrenmandan 30 dk önce yulafı sabah kahvaltısında ,fındık ezmesi,kuru üzüm (siyah),kuru kayısı ara öğün olarak ,lor peynirini antrenman sonrasında ve kahvaltıda yiyebilirsin bence ekmeğide kahvaltıda tüketmeni öneririm lor peyniriyle beraber

bgmbrk bunu beğendi.
  3. bgmbrk

bgmbrk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    yatmadan önce ne tüketmeliyim peki? ve şu muzu,kuru üzümü,pekmezi,yulafı filan rondodan geçirdiğimiz öğünü ne zaman tüketmeliyim? Bu arada yardımcı olduğun için saol @Solwied

4. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    karışım kısmını bilemem ama yatmadan önce lor tüketiyorum ben 50gr falan yatmadan 1 saat önce falan

bgmbrk bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş