Telefonda ilaç ve farklı şeyler istemeyin

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Tan___ tarafından 1 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    Mrb arkadaşlar şuanda söyliyeceğim şey kimine basit kimine sıradan gelebilir fakat yinede aklınızın bir köşesinde bulunsun istedim.Herhangibir spor salonu veya eczane aradığınızda suplementler (gıda takviyesi) dışında farklı doping ilaçları istemeyin.Çünkü bu hem sizin hemde karşınızdakinin başını yakabilir.Telefonların dinlendiğini unutmayın.Özelliklede bu spora yeni başlayanlar ve ilkkez kür yapacaklar bu konuda dikkatli olsunlar.bench_O

2. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    yok tan o deilde telefonda bazen otobüsdeyken felan zaten ilaç isteyince çevredekilerin tepkisi çok komedi oluyor. kaç kere başıma geldi bi kere okul çıkışı otobüse bindim yanımda arkadaşlar telefon geldi işde getirdim ilaçları felan o konuşma başka yönlere kayıyor milletde yanlış anlıyor. diyosun tamam para hazır hapları akşam alıcam önden dayı arkaya dönüyor tip tip bakıyor gülüyosun sadece:D hele bu tip ilaçları orda burda içince o zaman kötü oluyor işde. millet uyuşdurucu sanıyor. konuşmalarda telefonda tam bi komedi. neyse konu dışı oldu biraz ama ben sanmıyorum böyle birşey olacağını ihtimal vermiyorum.

zigbog bunu beğendi.
  3. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    mersin
    Jarhead bunlar yasak olduğu için bunlarında cezası var.Bu şekilde kaçtane bodyci gözaltına alındı kaç kişi içeri girdi.Benim çok yakın olmasada bir arkadaşım 6 ay yattı.Ve satışta yapmadı sadece ''buluruz'' kelimesi yüzünden.Bilmiyorum sana denk geldimi ama bizim burada herhangibir body salonunu arayıp ilaç istediğinde eğer tanımıyorsa kişi ''bizde yok'' diyor yada tanıyorsa bile ''yüzyüze konuşalım'' diyor.Yada bir iki eczane ara primabolan iste veya sustanon iste ilk başta nerden aradığını sorararlar.Hatta bir çoğu varsa bile vermez sivil polis korkusundan.

4. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    mersin
    Benimde başıma şöyle bişey geldi.Bizim ünide güvenlik görevlisinin birtanesi yakaladı.İlk başta elimde sustanon vardı.Güvenlik görevliside body yapıyormuş.Ve arada bir sustanon vurduruyormuş.Neyse güvenlik beni gördü.Beni bir korku sardı var ya içimdeki bütün yağlar eridi.Ihı dedim ayvayı yedim.Çünkü okul hayatım bitecek,sicilim kirlenecek elimde tek sustanon...Neyse bu yaklaştı çaktırmadan ''ya kardeş dedi ben bunları ayda bir vuruyorum birşey olmuyor'' dedi.Neyse bununla üniversitenin kafeteryasına oturduk başladım anlatmaya karışım şöyle olacak protein şöyle olacak falan felan diye.Bunun kafasına yattı ondan sonra o elemanın bütün vitaminlerini ben çaktım.Adama bide bacaktan vurmayı öğrettim.Şimdi bizim salonun üyesi ozamandan buzamana 2 kür yaptık adama...

5. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    tan dedikelrinden hic birsey anlamadim.bence cok abartmissin,eczaneden primabolon isteyince sivil polis zannedip vermezler bile diyorsun.primbolon receteli bir ilac ben her sene alirim.sen neden bahsediyorsun anlamadim.ayrica sadece buluruz dedi diye arkadasim 6 ay yatti diyorsun.kusura bakma ama buna hic inanmadim.yalan söylüyosun demiyorum ama belki yaniliyorsun..birak dopingi eroin esrar saticilari bile buluruz diyince direk olarak iceri atmak cok zor..polisin elinde önce somut delil olmasi lazim..sadece telefonda doping buluruz dedi diye 6 ay yatilmasina sadece gülerim...o zaman body building yarismasinda dopingli cikip yarismadan elenen sporculari direr yarismanin yapildigi spor salonundan polis alip iceri atsin..varmi böyle bir olay,,YOK..evet doping yasak ama sen asiri derecede abartmisssin

jarhead bunu beğendi.
  6. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    mersin
    somut delil zaten telefon konuşması.Sen biriyle konuştuğun an sesin kayıt ediliyor ve bu enbüyük delil daha nasıl kanıt olabilir sence.Piyasadki uyuşturucu kaçakcıları suçlular bu yöntemle yakalanıyor.Arkadaşım dediğim kişi benim kuzenim.Almanyada dianabol yüzünden telefonda sadece aracılık yaptığı için suç üstü yakalandı tam 6 ay yattı.Ve bu kurallar Türkiyede'de geçerliHiç düşündünmü efedrin neden denetlenen bir ilaç neden yasaklandı neden elden satılmıyor neden çok zor bulunuyor.Bu sadece en basit bir örnek..Ayrıca bazı illerde mesela bodrum antalya gibi illerde elini kolunu sallaya sallaya alıyorsun hatta bacak kadar çocuk bodyci görse kolundan tutup çekiyor eczaneye seni.Ben kuzenlerimle bundan 4_5 sene önce bodruma gittiğimde adamın eczanede sustanonun reklamını yaparak sattığına tanık oldum.Şimdi diyeceksinki madem yasak neden Bodrumda reklamını yapıyorlar diye.Oralardada para yediriyorlar aynı zamanda turizm bölgesi olmasıda ayrı nedeni.Ben mersinde yaşıyorum burada paran varsa basıyosun 7tl sustanon primabolan elinde reçeteye gerek yok.Ama bunları telefonda istediğin zaman yok çekiyorlar.Veyada tanıdıksa yüzyüze görüşmeyi istiyorlar.Bu forumda onlarca bodyci var ve bu eminolki bazılarının başına gelmiştir.Özellikle yurtdışında yaşıyan gurbetci sporcular bunu çok iyi bilirler.Sivaslı bu sözlerimi yanlış anlama dostum bunları yazmamdaki amaç kimsenin başı ağrımasın diye anlatabildimmi birşeyler paylaşmak istedim.İnanırsın veya inanmazsın o sana kalmış bişey.Yinede yzdıkların için teşekkür ederm

Ve ayrıca isim veremem bu forumda bu durumdan dolayı hapis yatan sorunlar yaşayan öz abim kadara sevdiğim iki arkadaşım var.

Ve düşün yani.Birçok bodycinin popiler olarak kullandığı ilaçlar neden el altından kaçak olarak ülkeye sokuluyor çünkü yasak.Ve sen bu yasağı direk telefonda çiğneyip adamların eline koz veriyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Eylül 2009
    Sedif bunu beğendi.
  7. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    mersin
    (o zaman body building yarismasinda dopingli cikip yarismadan elenen sporculari direr yarismanin yapildigi spor salonundan polis alip iceri atsin..varmi böyle bir olay,,YOK..evet doping yasak ama sen asiri derecede abartmisssin ) Bu adamlar zaten cezasını müsabakadan elenerek para cezası alarak ödüyor.Buradaki gerçek suçlu olarak bu ilacı satanları italatını yapanları göz önünde bulunduruyorlar anlatabildimmi?Ayrıca bu birçok spor salonunun denetlendiğini unutma.Bu salon sahibi anabolic satışı yapan insanların bu ilaçları bile nasıl gizlediğini nerelerde sakladığını biliyormusun.Bunların suçu olmasa cezası olmasa bu adamlar bunları yapmaz.Bir ampullük tek doping ilacının satışının cezası uyuşturcu satışıyla aynı biçiliyor.

8. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    ÖZELLIKLE YURT DISINDA YASAYAN GURBETCI SPORCULAR BUNU COK IYI BILIRLER
    ben almanyada yasiyorum tan..dediklerine ben yanlis demedim dogru..ama elinde bir tane bulmuslar iki tane bulmuslar kimse ona kolay kolay dedigin gibi buyuk sorun cikarmaz.ama sen bu isin ticaretini yapiyorsan tabikide cok büyük cezasi var.ama cok cok abartmaya gerek yok dedim ben sadece.sen nerdeyse eroinle esdeger tutmussun..ben türkiyede öyle salonlar biliyorumki adam proteinlerin yanina vitrine doping dedigimiz ilaclari dizmis satiyor.poluis bunu biliyor isteseler bi baskin aninda 10 body salonundan 9 tanesinde bu ilaclari bulacaklarini bilyiorlar.ama kimseden ses yok..peki bunun yerinde erouin veya esrar satilan bir yeri bilseler sence baskin yapmakta hic gecikirlermi ?
    yani isin icine ticaretini yapacak kadar cok doping olursa kasa kasa kamyon kamyon tabiki yasak bisey yasal degil.ama bir iki primoyu bir iki sustanonu hapislik cezaevlik diye abaratcak kadarda degil

9. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    mersin
    Dediğin doğru bazı salonlarda proteinin yanına adam anabolic koymuş göstere göstere satıyor.Azönce bir örnek verdim ya bodrumdaki bir eczaneden bahsettim aynı bunlar gibi.Para yedirenleride var.Polisler eroin esrar satılan yerleride biliyor işine gelen yerleri basıyor işine gelmeyeni basmıyor.Benim demek istediğim şey şu.Şöyle düşün;şimdi sen diyelim bir salonu telefonla aradın x ilacı istedin adam sana tamam gel dedi.Belki o an o adam sana 1 yada 2 tane x ilacı vereck ama baskın yediği zaman zuladaki bütün ilaçlar ortaya çıkacak anlatabildimmi demek istediğim bu.Peki bişey soracam Türkiye'ye gelen sporcu arkadaşlarından mutlaka Almanya'ya dönerken anapolon veya farklı ilaçlar götüreni olmuştur.Onların o ilaçları nasıl hava alanı güvenliğinden geçirdiklerini duydunmu yada gördünmü?Ya annelerinin ilaç şişesinin içine doldurmuşlardır yada farklı bir kurnazlıkla.Bir iki ilacı bile yakalattığında karşındaki eleman kıl biriyse yine görevini yapar.

10. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    tamam haklisin.sen kötü bisey demedin uyardin .iyi bisey saol...ama ben cok gecirdim.ama demekki bana hep iyi polisler rast geldi..yada sadece kendi kullanacagim kadar oldugu icin göz yumdular.ama sende haklisin...

11. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    mersin
    Bütün bkonuyu biz doldurduk yaaa:) neyse güzel oldu

Sivaslı bizde almanyada doğdum ama ben çok küçükken geldim baba tarafı hepsi berlinde 2 abim var onlarda bodyci Almanya'dalar.Ben annemle kalıyorum burda.Bir tanesi anabolic ithalatından 3,5 sene yattı.Diğeride azönce bahsettiğim gibi aralarında bir ben temizim:)) Ama şuan Almanya'da olmak isterdim.neyse kardeşim kendine iyi bak hoşcakal

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Eylül 2009
    sivasli bunu beğendi.
  12. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Ya Tan__ durumun onemını anladımda gercekten 14 mesajın 10u senın bıraz flood yapmadan anlatmak ıstedıklerını tek bır mesajda anlatsan edit butonununda yardımıyla?..

Acıkcası okumaktan vazgecme noktasına gelıyorum konunun ılgısı kayboluyor bırakta bıraz tartısılsın baskaları tarafından konu..

13. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    ya arkadaslar tamam steroıdlerın bazıları turkıyede recetelıdır bazıları ıse tamamen satısı yasaktır ama kımse sızı bunu kullanıyosunuz dıye hapse fılan atmaz her rectelı ılacı yada bu tıp bır maddeyı kullanan ıcerı atılsa adam kalmaz bu camıyada

bırcok arkadasım rusyadan gelırken 3-5 kutu dıanabol getırır ve ne hava alanında nede baska bır yerde kımse kımseyı tutuklamaya calısmaz kı bazı gurbetcı kardeslerımız sivaslı nında dedıgı gıbı yanlarında prımaboln-sustanon-anapolon gıbı steroıdlerı goturur bu gune kadar kacı tutuklandı yada kacı hapse gırdı

hem kımse oyle bır ampulluk ılac vurdu dıye de hapse atılmaz dusunsenızde sız turkıyede olmayan bır testeron turevını kendınıze vurdunuz ve yaklandınız (nasıl oluyorsa) ne yanı sımdı hapse mı gırıceksınız

sivaslıya tammen katılmakla bırlıkte sunu soylemk ısterım kı turkıyede oyle sanıldııgı gıbı kamyon kamyon tonlarca steroıd kackcılıgı yada underground uretımı yapılmaz cunku turkıyede boyle bır pazar hıcbır zaman olusmamıstır

Son düzenleme: 1 Eylül 2009
    sivasli bunu beğendi.
  14. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    kesinlikle katılıyorum. Bizim arkadaşda sürekli yanımda protein tozuna toz diye diye benide alıştırdı bi yerde ağzımda toz kelimesi kaçtığında herkes garip garip bakıyo gülmemek için kendimi zor tutuyorum. Bazen de yol salona giderken veya çıkarken arkadaşla konuşuyoruz. Yolda millet sağa sola çekiliyo yanlarından geçerkende tip tip yüzlerimize bakıyorlar :D

Konuyla alakalı olarak da. Kesinlikle korkulacak bir şey yok ses olarak dediğiz teknoloji Türkiye'de olduğuna inanmıyorum. Ki olsada o sistem uyuştrucu içindir. Onun için ayrı bir depatman açıp bunların takibi yapılmaz. Ayrı departmana gerek yok diceksiniz ama gerek var. Nedeni, şimid eroin denen maddenin bir çok ismi var; crak, peynir, beyaz,.. polis arkadaşlar bunları duyunca muhabbeti hemen anlar. Ama siz tutun ki HGH dediniz adam ne bilsin bunun ne olduğunu. Takibini öyle kolay kolay yapamazlar. PC takibi olsa bile hastalar içinde kullanılan ilaçlar olduğu için veritabanı sorunu ortaya çıkar. Yani uzun lafın kısası sesle takip daha Türkiye'de yoktur dinlense de bunun uzmanlığı için bir uğraş olmaz çünkü birinci sırada uyuştrucu maddeler var. Msn'den falan yazışırkende uyuştrucu için sanal narkotik ekipleri var takibini yapıyorlar. Fakat bu gibi şeylerede müdahele varmı bilemem.

15. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    mersin
    Umur alemsin yaw bazen bazı şeyler sonradan aklıma geliyor napim. Sezer yzl dostum benim demek istediğim olası yapılacak baskın ve denetlemelerde bu tür şeylerin ele geçirildiği zaman kanunları uyguluyorlar onu demek istedim.Ve birçok baskınıda telefon konuşmalarında takip ederek yapıyorlar bunu demek istedim.

16. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    mersin
    (hem kımse oyle bır ampulluk ılac vurdu dıye de hapse atılmaz dusunsenızde sız turkıyede olmayan bır testeron turevını kendınıze vurdunuz ve yaklandınız (nasıl oluyorsa) ne yanı sımdı hapse mı gırıceksınız) Sezer burada satanı suçlu olarak görürler.Ve bunu satan kişide emin ol bunun gibi bir çok ilaç vardır.
    (sivaslıya tammen katılmakla bırlıkte sunu soylemk ısterım kı turkıyede oyle sanıldııgı gıbı kamyon kamyon tonlarca steroıd kackcılıgı yada underground uretımı yapılmaz cunku turkıyede boyle bır pazar hıcbır zaman olusmamıstır) Sen böyle diyosun ama bunları kaçak yollarla farklı şekilde içeriye sokanları çuvallarlaelinde ilaçları olan adamları gördüm.

Sayfayı Paylaş