tekrar baslayacagım toparlama sureci

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve grkn1500 tarafından 17 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. grkn1500

grkn1500 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    6ay gıbı bır sure body yapıp bırakdım. bazı nedenler nedenıyle 3aydr yapmıorum. tekrar baslayacagım. salonda hocam tekrar baslayınca vucudun kendını cok cabuk sekılde eskı halıne toparladıgını solemişti. tahmınen ne kdr bır sure alır 3ay oncekı halıme gelmem

2. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    Sizinde bildiğiniz gibi kas hafızası diye bir şey var bu sporda çok fazla geçmişiniz olmasa bile 6 ay spor yapmış birisi yeni başlayan birine oranla daha hızlı gelişim gösterir.

Her ay için bir hafta dersek aşağı yukarı 3 hafta içerisinde eski formunuza kavuşursunuz.

Tabiki bu zaman dilimi içerisinde iyi beslendiğinizi,iyi idman yaptığınızı varsayarak konuşuyorum.

İyi çalışmalar dilerim.

3. grkn1500

grkn1500 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bayadır gıremıordum yıne baslayamadm 6ay yaptım bırakalı yaklasık 10ay oldu basladıgım zaman 3ay icerisinde eskı gorunumumu elde edebılırmıyım ?

4. ProteinCanavarı

ProteinCanavarı Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    1 ay bile sürmez gibime geliyo verdiğiniz bilgiler tam olarak doğrusa çok kolay bi şekilde yapabilirsin slymnayse ninde dediği gibi kas hafızası formuna kavuşmanı sağlayacaktır.

5. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Ben spora 2 ay falan ara verdiğimde 3 hafta da rahat topluyordum vücudu üniversitedeyken.
    Düzenli beslenme, uyku, supplement die bişi de yok üstelik :)

Sıkı çalışıp yediklerine dikkat edersen 3-4 ay da rahat toplarsın vücudu.

Sayfayı Paylaş