Teknik bir sorun

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve virtual_sky tarafından 18 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. virtual_sky

virtual_sky Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle herkese selamlar. Arkadaşlar size bir sorum olacak ama başlıktan da görüldüğü gibi vg ile ilgili değil, bilgisayarda anlamadığım bir sorun oluştu da onu soracağım, belki içinizde daha önce yaşayanlar vardır diye. Neyse, bundan yaklaşık 1 ay önce bir oyun dvd'si almıştım. Oyunu ilk aldığım gün dvd sürücüsüne taktığımda çalıştı ve sorunsuzca yükledim. Daha sonra hatalı crack atma yüzünden oyunu tamamen silip tekrar yüklemek zorunda kaldım. Buraya kadar tamam, yine sorun çıkarmadı ve yüklendi. Geçen hafta, oyunun güncellemesini yaptım ama güncelleme tamamlandıktan sonra oyun yine açılmamaya başladı. Ben de mecbur yine sildim :D en son bugün dvd'yi sürücüye taktım, sürücü dvd'yi okuyor, onda bir sorun yok ama install butonuna tıklayınca, bilgisayar komutu hiç algılamamış gibi aynen devam ediyor, yani kurulum başlamıyor. Hiçbir şey anlamadım. Eğer bir fikri olan varsa yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler...

Sayfayı Paylaş