Tek tek gelin be bilader.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve KassızAdam tarafından 13 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. KassızAdam

KassızAdam Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Wushu Sanda
    Merhaba arkadaşlar.Şimdi ben 7.sınıftayken 2-3 arkadaş grubu falan takılıyorduk.Aramızda problemler olan başka mahallenin çocukları falan işte bunlarla neredeyse hergün kavga ediyorduk tartışıyorduk.Hatta bi ara 3 kişi sıkıştırdılar beni 2 si küçüktü ama kendine güvenmiş gelmiş demekki :).Ben öyle geziyordum falan işte bunlar geldi sataşmaya başladılar falan.Benimde elimde kombilere takılar o önünde beşgen şeklinde birşey hatırlamıyorum ismini şimdi.Sonra bunlar beni iyice sinirlendirdi nedense vurdum birinin kafasına onla :D.Neyse çok uzatmiyim.İşte ondan sonra ben okuldayken bunlar beni 8 veya 10 kişi sıkıştırdılar.O zamanlar çok cesaretim yoktu aslında kendime güvenemiyordum.İşte sıkıştıdılar aralarından 1i gözüme yumruk attı.Sonra başka biri geldi bunları dağıttı falan.Şimdi lise 1 e gidiyorum.2 yıldır içimde bi hırs var beklettikçe büyüyor.Son günlerde aklıma çok takıldı yumruğu atanı nasıl dövsemde içimdeki siniri stresi atsam diyorum.Sizce ne yapmalıyım?Böyle şeyleri kolay kolay unutan biri değilimdir.Kafama çok takılıyor.1 yıla yakında düzenli kung-fu yapıyorum.Aslında 3-4 yıldır gidiyorum ama son yıllarda önem vermeye başladım.Bu aralar malesef soğudum :eek:.

2. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    o gözüne vuran çocuğa şöyle güzel bir sopa çek

3. KassızAdam

KassızAdam Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Wushu Sanda
    Valla öyle yapasım var :).

4. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    bak sana gerçek hikaye mi anlatıcam(özet geçiyorum) başımdan geçti yan komşumuz bir aile 30 yaşlarında çocukları var babamda 40 yaşında filan bu babamı feci tartışırken daha konuşuyorlarken 1 yumruk attı babam düşmüş yerdede 4-5 tane yumruk atmış allaha şükür kafasında küçük bir şişikle atlattı(ben kavga sırasında bilgisayardaydım)
    benim babam uysal hayatında kavga etmemiş 1 adam ama dedem öyle değil dedem geldi 65 yaşında 40 yaşındaki 1 adamın kuvvetine sahip olan bi adam cebinde bıçakla onların kapıya dayanmaya filan çalıştı 3-4 kişi tuttuk sakinleştirdik(benim daha olaydan haberim yok babamın yüzündeki şişliğide fark etmedim)olaydan haberim olundu ama iş işten geçmişti evdeydim hayli ile çok sinirlendim ama kimseye bir şey söylemedim adam haksızken gelip sizin babanızı dövüyor insan vurup kafasını kopartası geliyor hatta su anda bunları yazarken bile sinirleniyorum...
    ben tabi bunu yediremedim adamı dövesim var ama nasıl adam güçlü kuvveti ben se 14 yaşındayım gece kendi kafamda hayaller kuruyordum gece arkasında gelip balyozla kafasına vurmalar sonra diri diri gömmeler filan takıntı yapmıştım taki peygamber efendimiz s.a.v hayatını araştırana kadar ve beni etkilemişti ve içimi rahatlatmıştı o andan sonra allaha o adama doğru yolu göstermesi için dua ederim...(ama yalan yok hala dövesim var)
    peygamber efendimiz s.a.v çok sevdiği amcasını öldüren adamı affedip en sevdiği sahabeleri arasına bile yükseltmiştir(düşüne biliyormusun biri senin amcanı öldürecek sen onu sonra en sevdiğin arkadaşın yapacaksın) onun için artık takmıyorum bile daha geçen gün 8. sınıfı yeni bitirmiş 3. tane çocuk geldi yanıma artistlendi birine 1 tane koysam en iy iihtimal gözünü hastanede açar ama umursamadım yürüdüm gittim...

5. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Bak bende anlatayım. Okulda 9 a giderken sınıftan bi çocuk bana arkadan hareket yaptı bende küfür ettim. İstiklal Marşı okunacağı için falan kavga etmedik falan ondan sonra bittikten sonra çocuklar buna gaz falan veriyor ben gidiyoum arkadan bi yumruk geçirdi boynuma sonra kavga başladı çocuklar falna ayırmaya çalışıyorlar ben bu arada 2 tane yumruk geçirdim :D sonra ayırdılar falan. Ben bunu anneme falan anlattım sonra öbür gün arkadaşlarını çağırmış bu çıkışta bekliyorlar sonra annem babama falan söylemiş babam geldi barıştırdı bizi falan :D işte öyle geçti gitti.

Bak ben olsam o çocuğu bulur bi yerde ağzını yüzünü kırardım. Acıma duygum %0 olurdur. Fakat sonra yine o arkasını falan çağırıp seni dövmeye kalkacaklarsa sana önerim git netten veya oralarda seyyar satıcılarda varsa 20-25 tl ye ışıklı elektro şok al :D aynı el feneri şeklinde ucunda 2 demir var basıyon düğmeye adama deydiriyon bi b.k yapamazlar :D
    ama yinede en iyisi hiç bulaşmamak.

6. KassızAdam

KassızAdam Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Wushu Sanda
    Bende takmayıp geçsem diyorum bazen ama unutamıyorum ki.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:23 ----------

Arkasının geliceği zaten kesin ama pek takıcam gibi gözükmüyor :).Gerekirse bende 1-2 kişi çağırırım. :lol:

7. omerk

omerk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kavga etmek acizliktir. Haklı kavga yoktur. Problemler kavga edilmeden çözülür. Ola ki çözülemiyorsa savunmaktan maksat karşı tarafa saldırı boyutuna geçmemelidir.

8. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Kavga iyi bir şey değildir. Yazını okudum da kendimi gördüm yemin ediyorum :lol: Ben de böyle çok takardım. Ortaokulda mesela hele orta 1de çok içime kapanıktım bana birisi küfür de etse bişey de yapsa birtürlü cesaret edemezdim. Mesela birisi tip tip bakınca bile adrenalin salgılanıyordu ellerim titriyordu sen düşün :confused: Bir gün, ortasona kadar en iyi arkadaşım kardeşim gibi olucak adamla tartıştık. İlk kavgamı ettim o gün. Ben baya zayıftım 55 kilo falandım o zamanlar tabii ne spor var ne bişey 13 14 yaşında bişeyiz zaten. Arkadaş ise baya yapılı daha doğrusu şişman biri :p Neyse bunun da tecrübesi yoktu kavgada falan bir arkadaşını çağırdı. Tamam çağır dedim ama içimde de bir heyecan var anlatamam ilk kavgamdı sonuçta olsun o kadar. Bu bulamadı adamı. Tek gel yiyosa dedim (klasik ortaokul lise çocuklarının kavga klişesidir :D) neyse gittik tuvalete bir arkadaş da yanımızda izlemek için. Ne oldu sonuç, bir kere vurmaya cesaret ettim. Gerisi çorap söküğü gibi geldi sağlam bi sopa atmıştım çocuğa ki hayatımdaki de ilk kavgadır bu. Sonra o adamla kardeş gibi olduk bildiğin bir olayımız oldumu beraber giderdik falan güzel günlerdi ama şahsen geri istemem. 7. Sınıfta da üst sınıftan birisi tokat atmıştı eskisi kadar korkak değildim fakat o vuran kişinin de arkası sağlam bişey yapsam kavga etsek çıkışta çok sağlam sopa beni bekliyodu. Birisi sana kavga çıkarmak için tokat atıyorsa diğer yanağını da dön mantığıyla alttan aldım bişey yapmadım. Zaman geldi geçti çok çözüm aradım ama zaman herşeyin ilacıymış. Olayları akışına bıraktım. 8. sınıfa geldiğimde okulda neredeyse herkes benden korkar olmuştu. Oysa ki herkesle aram iyiydi benle iyi geçindikleri sürece. Alt sınıftakilere abilik yapıyordum sınıftakilere bile(onlardan büyüktüm 1 yaş). Hocamız da diyodu bunlara reislik yap diye :D 8. sınıfta da çok mevzu oldu mesela semt çocukları böyle arkası sağlam olanlar. Okulun en büyükleriler ya hani böyle hep bi mevzu peşindeler. Bigün bana sardılar 3 kişi geldiler kavga çıkarmak amaçları. Çıkışta anlaştık gittik parka ne oldu sence ? 3 kişi daldı bunlar bana 3e tek giriştim inanmak zor belki ama üçü de sopa yedi o gün. Hele o başlarındaki elemanın kaşı dudağı falan kanamıştı ağlamıştı :badgrin: Ertesi gün 20 yaşlarında 6-7 kişi geldi çektiler beni parka bunların reisi gibi olan kişi adam gibi adamdı bak ona laf yok. Ama aralarından bir tanesi vardı tokat atmıştı yok bidaha bu çocuklara karışırsan böyle böyle yaparım yok bundan sonra bu çocuk okulun reisi falan. Bende diyorum içimden ortaokulda ne okul reisi lan diye. Neyse 1 2 tane tokat attı orda bu bana. Çok içime oturdu şimdi yalan yok. Orda kafayı gömmek geldi içimden çünkü bu eleman 18 yaşında falandı çok büyük değildi benden. Fiziken de benden zayıftı. Benim de tecrübem vardı orda girişsem alırdım ama geride kalan 5-6 kişi ne yapıcak bana :D Bir de okuldaki sopa yiyen elemanlar da duruyo. Nerden baksan en az 10 kişi dalardı orda. Şimdi düşünüyorum da keşke o gün geri vites yapmasaymışım da geçirseymişim. Dayak yerdim belki ama içim rahat ederdi diye :) Ama bir yandan da düşünüyorum ben büyüklük bende kalsın dedim gittim. O eleman tek başına çıksa karşıma şimdi, veyahut o 7. sınıftaki kişi. İkisini de darmaduman ederim yerden yere vururum artık o zamanlardaki çekingen korkak çocuk yok çünkü. Ama diyorum şuan, olan olmuş ne yapalım. Bunlar da hayatımda birer anı olarak kaldı :) Kimseye asla ama asla kin beslemem ben. Kimseyi hor görmem. Kimseyi küçümsemem. Kimseye de durduk yere sataşmam. Bence takıntı yapma. Akışına bırak olan olmuş. Bütün bunlar seninle bir anı olarak kalacak :) Bundan sonraki tavsiyem, ileriki dönemlerinde kendini ezdirme asla. Ben 6 ve 7 de biraz yaptım onu sen yapma. Ağırlığını koy. Diyorum şimdiki kafam o zaman olucak varya. 8lerin feriştahı gelse ne yazar :D Zamanla zaten olgunlaşacaksınız kavga mavga boş iş. Kavga arama, ama aynı zamanda da kendini ezdirme. Olan olmuş sen önüne bak ;)

9. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    niye kavga ettiğinizi hala anlayamadım her laf atanla kavga etseydim eğer..

kusura bakma ama gidip vurmuşsun ilk çocuklara sonra burda yumruk yedim yazmışsın.

sinirlendiğin zaman ortamdan uzaklaşıcaksın yoksa daha çok yumruk yersin sana söyliyim bu sefer 10 başka zaman 30 kişi sopayla gelir bunlar

en iyisi kızdırsalar bile bırakıp gitmek o ortamdan bu korkmak değil belaya bulaşmamaktır.

sana fiziksel müdahelede bulunmadıkça sende bulunma.

bana 4 kişi dalmıştı bi keresinde laf atınca cevaplarını verdim diye biri geldi kolumu ısırdı buna sağ aparkatı bi geçirdim çocuk 1 hafta mosmor ağızla gezdi :D

kavga tabiki kötü bişey ama bazı zamanlardada girişmek gerekiyor tabi sana fiziksel müdahalede bulunursalar.

10. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Ben 3 şekilde kavga yaparım namusum için,anneme küfür,bide haklısam haksız düştüğüm için.5. sınıfta bi cocuk beni dövdü falan o zamanlar ufaktım tabi bişey yapamadım :( Ben bu çocuga çok kin güttüm.Çoçugu artık nerde görsem dövüyom kinim geçmek bilmedi cocuk beni görse hemen ara sokaga giriyor :D Bizde kavga bire bir atılır ya dayak yersin ya dayak atarsın arka vs çağrılmaz bu bize yakışmaz ama doğulu arkadaşlar en ufak bişeyde 1 kamyon insanla okul kapılarına geliyolar en ufak bişeyde ee hani kim erkek ? nerde erkek nerde delikanlı hepsi toplum delikanlısı 1-1 fısss :d

TheBlack_D-D_ bunu beğendi.
  11. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi

Arkadaş haklı. Delikanlı kavga diye bir olay eskide kaldı artık bana göre. Artık karşıdakiler ya kalabalık girişir. Ya ertesi gün adam çağırır. Yada emanetle gelir. Uzak durmak en iyisi. Tabii annene, sevgiline, kız kardeşine vs dil uzatırlarsa o zamana başka

12. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Cidden dostum herkes toplumda mafya ama bilegine güvenen yok cagır 10 kişi bi adama dal adamlıkmı bu eskiden 1-1 bilegine güven adam kavga yapardı şimdi serserilerin cebinde muşta sustalı vb aletler zarar verici ee bunlar erkek deme nerde o eski insanlar

13. phonix

phonix Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    siyaset iş spor klasık hayat aq işte
    Yer:
    istanbul çağlayan çaya beklerim püskevitde var
    İlk önce kesinlikle konuş ister 12 yaşında ol istersen 120 yaşında ol kesinlikle konuş.Baktın olmadı kesinlikle ŞİDDET.Kendine güven.İlk önce rakibini bi izle.Dişine göreyse bas havanı pompala behçet hadi görüşüz....

14. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Forum Kuralları Madde-24'e aykırı başlık!

Alıntı:
    24- Kavga önerisi istemeyin, öneride bulunmayın! Kavga etmek,dövüşmek,tehdit etmek,tabanca,silah,bıçak vb konuları içeren , bu konularda tavsiye isteyen, tasviye veren, özendiren mesaj ve konuların paylaşılması yasaktır.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş