Tek Setlik Bitirici Biceps Antrenmanı (+18)

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve Berkay Türkkan tarafından 30 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Videonun sonunda küçük bir kısım var :)

umut-, Vpro, Savino89 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. BODYBULDER

BODYBULDER Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Muğla
    Orası babanın salonuda değil adam istediği yerden geçer.Sana ayıp etmiş ama senin yapıtığın daha ayıp.Bide bunu burrda paylaşman.
    İyi forumlar,,İyi eğlenceler

3. jimmybrown

jimmybrown Üye

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Terbiyesizlik..

hardmanx bunu beğendi.
  4. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Videodan da anlaşıldığı üzere çalıştığımız salon oldukça büyük, bunun yanında kimseye engel olmamak için ağırlık kısmının en uç noktasına giderek çekimimizi gerçekleştirdik. Sondaki "bip" kısmını işe biraz mizah katmak için yaptık açıkçası, orjinalinde "Yer yok sanki salonda" tarzı bir şey diyorum. Yüz ifadem çok uyduğu için ve demin de belirttiğim gibi biraz mizah katmak için böyle bi montaj yaptık.

Bir de spor salonlarında yazılı olmayan kurallar vardır. Siz setinizi yapıyorken birisi sizin önünüzden geçerse, o da üye, istediği yerden geçer,hakkıdır demezsiniz. Kabul ediyorum spor salonlarında çekim yapmak ülkemiz için yeni, oturmuş bir şey değil, üyeler alışık da değil doğal olarak fakat koskoca kamerayı görmek ve bir adım arkadan geçmek zor olmasa gerek. İzlerken 30 saniyede bitiyor belki ama işin arkasında çok daha büyük bir emek var.

Sedaxoxo, viper17, Savino89 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Her ne kadar oldukça büyük bir salonun en uç noktası da olsa diğer aidat ödeyen üyelerden hiçbir farklılığınızın olmadığı bir mekanda çok ufak da olsa hiçbir yeri özel mülkiyetiniz gibi kullanma lüksünüz yoktur. Bir de bunu bizim halkımız görmemiştir kabilinden bir açıklama ile meşrulaştırmaya çalışmanız da doğrusu hiç yakışık almamış.

6. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    "Bizim halkımız görmemiştir" anlamında bir söz söylemedim, yabancılar kadar ülkemizde yaygın olmadığını belirttim sadece. Kaldı ki biz bu çalışmaların büyük bir kısmını yabancı videoları anlamakta zorluk çeken ve anadilinde videolar izlemek isteyen kişiler için yapıyoruz, kimseyi yukarıdaki cümle gibi hor görmüyoruz, aksine özellikle onlar için çalışmalar yapıyoruz. "Sana mı kaldı bunları düşünmek?" diyenler olacaktır, evet, bir kişi bile olsa elimde imkan varken o kişiye ulaşıp, bilgilerimi ona da aktarmak istiyorum.

Salon tabi ki de bütün üyelerin kullanımına açık. Kimsenin çalışmasına mani olmuyorken, harcanan emeği görmezden gelip "orası babanın salonu değil" yaklaşımını da doğru bulmuyorum. Ana amacı atlayıp, bu noktaya takılanların görüşlerini anladım, katılmayanlar olabilir, küçük bir mizah katmak istedik ve çoğu kişi gülüp geçti. Amacımız da buydu zaten. 44 saniyelik videonun son 5 saniyesine daha fazla takılmaya lüzum yok.

requ. bunu beğendi.
  7. GetShredded

GetShredded Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    bip kısmında adam haklı ben olsam ben de aynı tepkiyi verirdim. koskoca salonda yer yok video çekilirken özellikle kameranın önünden geçiyo adam. işin içinde art niyet var..

8. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Saygı meselesi.video cekildigini farketmemesi icin kor olmasi gerek.
    Vurdumduymaz birisi oldugu icinde onunden gecmis.
    Kimsenin babasinin salonu degil belki ama bu tip insanlara bende karsiyim.
    2 adim arkadan gec biyerin erimez
    Yada 5 saniye bekle.

Turistler zirt.virt.heryerde resim cekiliyorlar bulundugum sehirde.cekenle cekilenlerin arasi 5.6 metre.cogu zaman herkes durup 2 saniye bekliyor resim cekilmesini.
    Aşinalık meselesi birazda.

9. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    lethe ye karşı bir önyargıdır gidiyor,böyle bir algı oluştu bende. Her paylaşımına bakıyorum altında onlarca gereksiz yorum. Bir kere adam forumu canlı tutuyor. Demoralize edince ele ne geçer anlamış değilim. Bilgi ve tecrübesini paylaşıma açıyor, sana lazım olanını al güzel kardeşim küfür ettiği ya da mizah kattığı bölgeye takılma. Bence şu videoya bakan bu alanda çaba sarfeden herkesin son sete koysam nasıl sonuç alırım acabadan başka düşüncesi olmamalı. Videonun verdiği mesaja yoğunlaşmak varken adamın sakin ve düzgün bir uslubla anlatmaya çalıştığı atmosferi anlamayıp hala alakasız yerlere çekme çabası nedir be!!

Berkay Türkkan bunu beğendi.
  10. Jander

Jander Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    44 saniyelik videonun son saniyelerine takilmalarinin sebebi sizin attiginz postta ki yonlendirmeniz. Dikkatleri oraya cekmissiniz zaten. Ben sahsen son saniyelere baktim. Disardan farkli gorunuyor siz eglenmissiniz ama...

khephnes bunu beğendi.
  11. WhoSGoingTOSaveWORLD

WhoSGoingTOSaveWORLD Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Büyük ve aynı zamanda bomboş bir salonda adam gelip tam da kameranın önünden geçip gidiyorsa bunu kasıtlı yapıyordur veya gerçekten silah çekseler üstüne yürüyecek cinsden bir vurdumduymaz.İsteyerek veya istemeyerek kameranın önünden geçmesi hoş değil video çeken arkadaşımız da sadece bunu belirtmek amaçlı ince bir mizah yapmış.Küstürmemek lazım insanları...

aqualinebursa ve Berkay Türkkan bunu beğendi.
  12. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Bencede haklı arkadaş bir tür mizansen olmuş kızacak yada yadırgayacak bir tarafı yok.

13. Coni Bravo

Coni Bravo Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa - Karabük
    oradan geçen adamın yaptığı saygısızlık,, adamın o yaptığı vurdumduymazlığa karşı o biip çok hoş olmuş, beni güldürdü. :)

14. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Ordaki yeşilli adam biraz çalıştıktan sonra bırakıp gitti. Havluyuda bıraktı sen gittikten sonra devam etmeye gelecek.zaten gittiğindede seni işaret etti :D

15. ottomanizm

ottomanizm Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Adamın geçmesi salonun yıkılması, patlaması beni ilgilendirmez. Hareketi denemek de fayda var

16. Cansezgin

Cansezgin Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    hımmm gelişim takım üyesi...
    biri bana öyle bir şey söyleyecek salonda ona farklı şeyler yapardımda neyse onları burda açıklamak doğru olmaz senin gibi
    spor salonu ortağı oldunda haberimizmi yok ?
    bu spor her şeyden önce saygı gerektirir hatırlatmakta fayda var.

17. Cansezgin

Cansezgin Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    belirtmekte fayda var şimdi diyecek lethe ya adam bana saygısızlık yaptı falan diye en büyük eksikliğimiz empati yapamamak o adam antremana konsantre olmuşsa görmemiş olamazmı bazen banada oluyor adam antremanını çekiyor ben öyle bir dalmışımki farkedememişim adamda anlayışla karşılıyor tepki falan vermiyor yani senin gibi doğal olan budur birilerine ezmek yerine, empati yaparsak güzel bir davranış sergilemiş oluruz.

18. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    yanlış düşünüyorsunuz orda video çektiğini görüyor biraz saygısı olsa geçmezdi kamera önünden :)

19. Vpro

Vpro Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bende olsam aynı tepkiyi verirdim (ama kamerayı farketmemişte olabilir)( bende onun kamerayı farketmediğini farketmemiş olabilirim) :D

20. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Abartmışsınız tepkisi gayet normal,mizah anlayışı meselesi de var tabi

Sayfayı Paylaş