Tek seferde ne kadar karbonhidrat almalıyız ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Lionss tarafından 5 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar 7 8 ayda çok ciddi anlamda bi degişiklik bekliyorum bunun için kilo başı 2.3 protein ve 4 ile 5 arası karbonhidrat alıyorum bunlar off günlerinde karbo 2 ye protein 1 e düşüyor plan güzel bence ama bi sorum var fazla zamanım olmadıgından dolayı karbonhidratı tek seferde 160 olarak alıyorum sizce bu iyimi

2. cuteii31

cuteii31 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadasim bi kere 2.3 gram protein fazla en fazla kilo basi 2 gr protein almani oneririm fazlasini vücut yağ yapar veya atar yani boşuna almis olursun birde karbonhidrati tek seferde o kadar alman yanlis karbonhidrati ve proteini ogunlere bol o şekilde al hem vucuda sürekli protein ve karbonhidrat girmiş olur böylelikle.

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Dedigim gibi ayda 1 kilo kas almam gerekiyor tek seferde okadar alınması yanlışsa grainer de neden 100 ve üzeri karbo var onuda shake olarak içiyoruz

4. cuteii31

cuteii31 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Ayda bir kilo kas alman imkansiz çünkü 1 kilo kas demek 4 kilo vücut kütlesi demek bu kutleyide yagsiz alman 1 ay gibi bir surede imkansiz

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

egemennn bunu beğendi.
  5. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Bazı kaynaklarda bunun olabilecegi yazıyor aylık 2 kilo alırsam 7 ayda 14 kilo bunun 7 kilosu kas olur olmadı aylık 700 800 gram kadar alsam yine alınır yılda 10 kilo kas alanlar oluyor canlı örneklerinide gördüm geçen yıl başlayan tanıdıklarım bu yıl baya baya vucut yapmışlar birisi var 40 cm e yakın kol var başlamadan önce baya zayıftı

6. antinkuntin

antinkuntin Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ODTÜ
    Antreman günleri aldığın proteini azaltıp (çünkü kilo başına 2.3 gr çok fazla) off günlerde aldığın proteini arttırmalısın (çünkü kas dinlenirken gelişir).

egemennn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş